Witam
Od paru dni dokucza mi bol w gornym odcinku pleco miedzy łopatkami a szyja. Nie jest on od ciezarow . podejrzewam ze od siedzenia przed kompem:P.
Kiedys mnie bolał dolny odcinek ale wzmocniłem go martwymi ciagami:)
Zna ktos z was jakies cwiczenia na ta czesc plecow?
Od paru dni dokucza mi bol w gornym odcinku pleco miedzy łopatkami a szyja. Nie jest on od ciezarow . podejrzewam ze od siedzenia przed kompem:P.
Kiedys mnie bolał dolny odcinek ale wzmocniłem go martwymi ciagami:)
Zna ktos z was jakies cwiczenia na ta czesc plecow?
Krzysztof Piekarz