SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w dolnym odcinku pleców - promieniujący...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 271
Witam, kiedyś ćwiczyłem na siłowni, jednak z powodu bólów w kręgosłupie przestałem ćwiczyć. Bół zaczął też promieniować na prawe udo i pewnego razu tak się nasilił że nie mogłem się ruszać, nie obeszło się bez Ketonalu 1000 w pupę. Lekarz powiedział, że to przesilenie...Zrobiłem zdjęcie rentgenowskie odcinka lędźwiowego, lekarz powiedział, że niczego szczególnego tu nie widzi, przepisał jakieś antybiotyki i powiedział, że jak znowu będzie boleć to żebym się zgłosił...a ja tak zwlekam już dłuższy czas, bo panicznie boję się lekarzy. Dodam że ból promieniuje nawet na jądra, a wcześniej promieniował na pachwiny (teraz już nie)...Jak zapytam czy zgłosić się do lekarza, to odpowiedzi będą jednoznaczne, więc zapytam inaczej - Co lekarz może teraz zrobić? gdzie mnie skieruje, co może mi przepisać? ma to jakiś sens, jak robilem zdjęcie rtg, brałem jakieś leki, a dalej jest to samo? dodam że z siłowni zrezygnowałem na amen.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7769
miałeś może takie uczucie i ból jakby Ci noga z pupy wypadła ? ja tak czesto miewam i nie wiem co to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 271
"niestety" nie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Może to rwa kulszowa?? Poczytaj w necie jakie są objawy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko o badanie

Następny temat

Stawy Barkowe

WHEY premium