Szacuny
1
Napisanych postów
172
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
2612
NOWA SILOWNIA na Długiej przy skrzyzowaniu z Zwirki i Wigury za torami. Widzialem sprzet i cala silownie. Wszystko spoko ale miejsca tako troche. Zaprasza od 15 bodajze karnet 50zl. Sam bede pomykal:P
Sleep like Baby,
Train like Horse,
Grow like weed.
Szacuny
2
Napisanych postów
145
Wiek
40 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
2964
na warszawskiej to 4 niewielkie pomieszczenia, przetrenujesz każdą partię mięśniową napewno. Jedyny minus to ścisk szczególnie luty-kwiecień jak się zbierają sezonowi;p
Klimat bardziej piwniczy. Mi osobiście pasuje tam. Zawsze o wszystko możesz pytać prowadzących siłkę.
Dla ścisłości nigdy nie byłem na innej siłce w BP oprócz AWFowskiej i ATLASU na warszawskiej
Elo