Od 2-go lipca na sali Koki Jastrzębie rozpoczyna działalność sekcja Brazylijskiego Jiu-Jitsu,jest to filia znanego klubu Octagon Rybnik -prowadzący to purpurowy pas Bjj.Zajęcia będą odbywać się w wtorki i czwartki na godzinę 18:30.
Zapraszamy
Zapraszamy
Krzysztof Piekarz
