...
Napisał(a)
Ja do 82.5kg.Jeszcze raz zapytam do lat 18-stu startujemy bez koszulek??
...
Napisał(a)
wie ktoś kiedy będą pierwsze zgłoszenia wystawione ??;> i czy oprócz strony p.Znojka (www.powerlifting.pl) jest jeszcze jakaś strona na której jest coś na temat organizacji tych zawodów ??
respekt dla każdego zawodnika co podejmie walke
...
Napisał(a)
jesli macie jakąs wstepna liste zgłoszen to wklejcie tu albo linka dajcie
...
Napisał(a)
Lista zgłoszeń
do Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów do lat 18
w Wyciskaniu Leżąc
Grajewo, 2009.06.19-21
Stan na dzień 2009.06.12, godz.07:30
D – skład podstawowy drużyny
R – rezerwa
Kobiety
kat. 44
1.
Pitek Magdalena /91
KSSiKW "Wiking" Starachowice
D
kat. 48
1.
Bartkowska Sylwia /91
UKS "Mechanik" Sierpc
D
2.
Bizewska Marta /95
UKS "Bliza" Władysławowo
D
3.
Oleksiuk Judyta /95
MKS Bargłów
D
kat. 52
1.
Grabowska Sylwia /92
KSSiKW "Wiking" Starachowice
D
2.
Lewandowska Paulina /92
UKS "Mechanik" Sierpc
D
3.
Łapszys Aneta /95
MKS Bargłów
D
4.
Turżonek Klaudia /93
KS "Megatron II" Ełk
D
kat. 56
1.
Maja Żelezińska /91
KS-MOSSiTF "Relax" Kamienna Góra
D
kat. 67,5
1.
Chmielewska Emilia /91
UKS "Mechanik" Sierpc
D
2.
Grabiak Kamila /91
KS "Team" Wrocław
D
kat. 75
1.
Malwina Madejewska /91
KS-MOSSiTF "Relax" Kamienna Góra
D
kat. 82,5
1.
Łaniewska Sylwia /94
MKS Bargłów
D
kat. 95+
1.
Jurczak Katarzyna /92
KSSiKW "Wiking" Starachowice
D
Mężczyźni
kat. 52
1.
Hadas Paweł /93
UKS "Bliza" Władysławowo
D
2.
Korenkiewicz Bartłomiej /94
MKS Bargłów
D
3.
Rode Patryk /94
UKS "Bliza" Władysławowo
D
4.
Świercz Marcin /93
KS "Tęcza-Społem" Kielce
D
5.
Wójcicki Patryk /92
MOKSiR Jastarnia
D
6.
Zygadło Aleksander /91
MOKSiR Jastarnia
D
kat. 56
1.
Hintzke Mariusz /94
UKS "Bliza" Władysławowo
D
2.
Kurowski Łukasz /91
UKS "Mechanik" Sierpc
D
3.
Styn Marek /94
UKS "Bliza" Władysławowo
D
4.
Więch Przemysław /93
MKS "Wicher" Kobyłka
D
kat. 60
1.
Frankiewicz Bartosz /92
UKS "Mechanik" Sierpc
D
2.
Goyke Felicjan /92
UKS "Bliza" Władysławowo
D
3.
Kopczyk Krystian /91
MGKS "Hutnik" Pieńsk
D
4.
Książek Kamil /93
MOKSiR Jastarnia
D
5.
Wojewodzic Marek /94
GKS "Cartusia" Kartuzy
D
kat. 67,5
1.
Godlewski Mariusz /92
KS "Megatron II" Ełk
D
2.
Grześków Damian /91
MGKS "Hutnik" Pieńsk
D
3.
Hintzke Marcin /91
UKS "Bliza" Władysławowo
D
4.
Humanowski Maciej /92
UKS "Bliza" Władysławowo
D
5.
Iwański Adam /95
MOKSiR Jastarnia
D
6.
Lipiński Rafał /94
MKS "Wicher" Kobyłka
D
7.
Mielcarek Cezary /93
KS "Megatron II" Ełk
D
8.
Redes Łukasz /92
UKS "Mechanik" Sierpc
D
kat. 75
1.
Dębski Mateusz /91
UKS "Impuls" Warszawa
D
2.
Kowalski Mateusz /93
KS "Megatron II" Ełk
D
3.
Pałuska Sebastian /91
MGKS "Hutnik" Pieńsk
D
4.
Pendel Damian /93
TKKF "Herkules" Warszawa
D
5.
Renusz Krzysztof /91
UKS "Bliza" Władysławowo
D
6.
Runowski Mariusz /92
GKS "Cartusia" Kartuzy
D
7.
Szetka Błażej /91
MOKSiR Jastarnia
D
kat. 82,5
1.
Chodkowski Mikołaj /92
TKKF "Herkules" Warszawa
D
2.
Krynicki Jacek /88
MKS "Power 2005" Nasielsk
D
3.
Ogiński Rafał /93
TKKF "Herkules" Warszawa
D
4.
Pomietło Bartosz /92
MGKS "Hutnik" Pieńsk
D
kat. 90
1.
Krupa Mateusz /91
TKKF "Herkules" Warszawa
D
kat. 100
1.
Bogucki Mateusz /??
KS "Tęcza-Społem" Kielce
D
2.
Kwietniewski Konrad /91
TKKF "Herkules" Warszawa
D
kat. 110
1.
Joskowski Jan /91
UKS "Bliza" Władysławowo
D
kat. 125
1.
Izba Rafał /92
UKS "Bliza" Władysławowo
D
kat. +125
1.
Kohnke Jakub /91
MOKSiR Jastarnia
D
do Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów do lat 18
w Wyciskaniu Leżąc
Grajewo, 2009.06.19-21
Stan na dzień 2009.06.12, godz.07:30
D – skład podstawowy drużyny
R – rezerwa
Kobiety
kat. 44
1.
Pitek Magdalena /91
KSSiKW "Wiking" Starachowice
D
kat. 48
1.
Bartkowska Sylwia /91
UKS "Mechanik" Sierpc
D
2.
Bizewska Marta /95
UKS "Bliza" Władysławowo
D
3.
Oleksiuk Judyta /95
MKS Bargłów
D
kat. 52
1.
Grabowska Sylwia /92
KSSiKW "Wiking" Starachowice
D
2.
Lewandowska Paulina /92
UKS "Mechanik" Sierpc
D
3.
Łapszys Aneta /95
MKS Bargłów
D
4.
Turżonek Klaudia /93
KS "Megatron II" Ełk
D
kat. 56
1.
Maja Żelezińska /91
KS-MOSSiTF "Relax" Kamienna Góra
D
kat. 67,5
1.
Chmielewska Emilia /91
UKS "Mechanik" Sierpc
D
2.
Grabiak Kamila /91
KS "Team" Wrocław
D
kat. 75
1.
Malwina Madejewska /91
KS-MOSSiTF "Relax" Kamienna Góra
D
kat. 82,5
1.
Łaniewska Sylwia /94
MKS Bargłów
D
kat. 95+
1.
Jurczak Katarzyna /92
KSSiKW "Wiking" Starachowice
D
Mężczyźni
kat. 52
1.
Hadas Paweł /93
UKS "Bliza" Władysławowo
D
2.
Korenkiewicz Bartłomiej /94
MKS Bargłów
D
3.
Rode Patryk /94
UKS "Bliza" Władysławowo
D
4.
Świercz Marcin /93
KS "Tęcza-Społem" Kielce
D
5.
Wójcicki Patryk /92
MOKSiR Jastarnia
D
6.
Zygadło Aleksander /91
MOKSiR Jastarnia
D
kat. 56
1.
Hintzke Mariusz /94
UKS "Bliza" Władysławowo
D
2.
Kurowski Łukasz /91
UKS "Mechanik" Sierpc
D
3.
Styn Marek /94
UKS "Bliza" Władysławowo
D
4.
Więch Przemysław /93
MKS "Wicher" Kobyłka
D
kat. 60
1.
Frankiewicz Bartosz /92
UKS "Mechanik" Sierpc
D
2.
Goyke Felicjan /92
UKS "Bliza" Władysławowo
D
3.
Kopczyk Krystian /91
MGKS "Hutnik" Pieńsk
D
4.
Książek Kamil /93
MOKSiR Jastarnia
D
5.
Wojewodzic Marek /94
GKS "Cartusia" Kartuzy
D
kat. 67,5
1.
Godlewski Mariusz /92
KS "Megatron II" Ełk
D
2.
Grześków Damian /91
MGKS "Hutnik" Pieńsk
D
3.
Hintzke Marcin /91
UKS "Bliza" Władysławowo
D
4.
Humanowski Maciej /92
UKS "Bliza" Władysławowo
D
5.
Iwański Adam /95
MOKSiR Jastarnia
D
6.
Lipiński Rafał /94
MKS "Wicher" Kobyłka
D
7.
Mielcarek Cezary /93
KS "Megatron II" Ełk
D
8.
Redes Łukasz /92
UKS "Mechanik" Sierpc
D
kat. 75
1.
Dębski Mateusz /91
UKS "Impuls" Warszawa
D
2.
Kowalski Mateusz /93
KS "Megatron II" Ełk
D
3.
Pałuska Sebastian /91
MGKS "Hutnik" Pieńsk
D
4.
Pendel Damian /93
TKKF "Herkules" Warszawa
D
5.
Renusz Krzysztof /91
UKS "Bliza" Władysławowo
D
6.
Runowski Mariusz /92
GKS "Cartusia" Kartuzy
D
7.
Szetka Błażej /91
MOKSiR Jastarnia
D
kat. 82,5
1.
Chodkowski Mikołaj /92
TKKF "Herkules" Warszawa
D
2.
Krynicki Jacek /88
MKS "Power 2005" Nasielsk
D
3.
Ogiński Rafał /93
TKKF "Herkules" Warszawa
D
4.
Pomietło Bartosz /92
MGKS "Hutnik" Pieńsk
D
kat. 90
1.
Krupa Mateusz /91
TKKF "Herkules" Warszawa
D
kat. 100
1.
Bogucki Mateusz /??
KS "Tęcza-Społem" Kielce
D
2.
Kwietniewski Konrad /91
TKKF "Herkules" Warszawa
D
kat. 110
1.
Joskowski Jan /91
UKS "Bliza" Władysławowo
D
kat. 125
1.
Izba Rafał /92
UKS "Bliza" Władysławowo
D
kat. +125
1.
Kohnke Jakub /91
MOKSiR Jastarnia
D
...
Napisał(a)
no malo cos osob mam nadzieje ze cos dojdzie jeszcze do dziisaj zgloszenia to napewno cos dojdzie
...
Napisał(a)
jest tu jakaś może ambitna osoba, która założy temat MPJ Grajewo i skopiuje połowe tego tematu? :D dzięki z góry
go hard or go mama
ll---ll for all
Poprzedni temat
Nowy rekord świata ustanowiony
Następny temat
przysiady
Polecane artykuły