Witam!
Od jakiegoś czasu zacząłem trening na siłę nie ukrywam ,że miałem dość duże oczekiwania w związku z tym.Plan Treningowy i dietę oczywiście mam ale znacznie nie odczuwam żadnych rezultatów.
Mówiąc ściśle wielkość bicepsa zwiększyła się nieznacznie(ćwiczę ok. 5 mieś.)A także siła aż tak znacznie się nie zwiększyła.
I tu rodzi się moje pytanie ;jakie efekty przynosi trening na rzeźbę?ile trzeba ćwiczyć aby uzyskać widoczne rezultaty(w obu treningach) I co jest lepsze ? Siła czy Rzeźba ,wiem że to zależy od własnych upodobań ale chciałbym poznać wasze zdanie.
Pozdrawiam.! Aphidy!
Od jakiegoś czasu zacząłem trening na siłę nie ukrywam ,że miałem dość duże oczekiwania w związku z tym.Plan Treningowy i dietę oczywiście mam ale znacznie nie odczuwam żadnych rezultatów.
Mówiąc ściśle wielkość bicepsa zwiększyła się nieznacznie(ćwiczę ok. 5 mieś.)A także siła aż tak znacznie się nie zwiększyła.
I tu rodzi się moje pytanie ;jakie efekty przynosi trening na rzeźbę?ile trzeba ćwiczyć aby uzyskać widoczne rezultaty(w obu treningach) I co jest lepsze ? Siła czy Rzeźba ,wiem że to zależy od własnych upodobań ale chciałbym poznać wasze zdanie.
Pozdrawiam.! Aphidy!

Krzysztof Piekarz