...
Specjalista
Szacuny
54
Napisanych postów
3809
Wiek
40 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
41709
Tydzień 12
Sobota 02.05.2009 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Manchester Utd. 2
2. Portsmouth - Arsenal 2
3. Stoke - West Ham X
4. Grenoble - Nice 1
5. Monaco - Auxerre 2
6. Valenciennes - Lyon 2
7. Real Madryt - Barcelona 2
8. Villarreal - Sevilla X
9. Bielefeld - VfB Stuttgart 2
10. Schalke - Leverkusen 1
11. Wolfsburg - Hoffenheim 1
12. Arka - Śląsk 2
13. Jagiellonia - Odra 1
14. Górnik - Lechia 1
15. Inter - Lazio 1
Niedziela 03.05.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Liverpool - Newcastle 1
2. Sunderland - Everton 2
3. Nantes - Le Havre 1
4. PSG - Rennes 1
5. Sporting Gijon - Bilbao X
6. Espanyol - Valencia 2
7. Betis - Atletico 2
8. Hamburger SV - Hertha 2
9. Koeln - Werder Brema 2
10. Cracovia - Polonia Warszawa 2
11. Lech - Ruch 1
12. Catania - Milan 2
13. Palermo - Cagliari 1
14. Siena - Napoli 1
15. Genoa - Sampdoria 1
tylko jeden klub
kocham aż po grób...
...
Znawca
Szacuny
50
Napisanych postów
24518
Wiek
34 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
75482
Czwartek 30.04.2009 (typujemy do czwartku do godz. 17.45).
1. Lech - Polonia Warszawa ---
2. Brann - Lillestroem 1
3. Dynamo Kijów - Szachtar x
4. Werder Brema - Hamburger SV 1
5. River Plate - San Martin 1
Power wears out those who do not have it.
Inne dyscypliny & Hazard
...
Ekspert
Szacuny
11148
Napisanych postów
51569
Wiek
31 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
57816
1. Austria Wiedeń - Mattersburg 1
2. Club Brugge - Lokeren 1
3. Bochum - Hannover 1
4. GKS Bełchatów - Polonia Bytom 1
5. Piast - Wisła Kraków 2
...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
1210
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
48553
Piątek 01.05.2009 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Austria Wiedeń - Mattersburg 1
2. Club Brugge - Lokeren 1
3. Bochum - Hannover 1
4. GKS Bełchatów - Polonia Bytom 1
5. Piast - Wisła Kraków 2
...
Początkujący
Szacuny
22
Napisanych postów
2409
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
17457
Piątek 01.05.2009 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Austria Wiedeń - Mattersburg 1
2. Club Brugge - Lokeren 1
3. Bochum - Hannover x
4. GKS Bełchatów - Polonia Bytom 1
5. Piast - Wisła Kraków 2
"Everyone has a plan until they get punched in the face."
...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
7471
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
28473
Tydzień 12
Sobota 02.05.2009 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Manchester Utd. 2
2. Portsmouth - Arsenal 2
3. Stoke - West Ham 2
4. Grenoble - Nice 1
5. Monaco - Auxerre 1
6. Valenciennes - Lyon 2
7. Real Madryt - Barcelona 1
8. Villarreal - Sevilla X
9. Bielefeld - VfB Stuttgart 2
10. Schalke - Leverkusen 1
11. Wolfsburg - Hoffenheim 1
12. Arka - Śląsk 1
13. Jagiellonia - Odra 1
14. Górnik - Lechia 1
15. Inter - Lazio 1
Niedziela 03.05.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Liverpool - Newcastle 1
2. Sunderland - Everton 2
3. Nantes - Le Havre 1
4. PSG - Rennes 1
5. Sporting Gijon - Bilbao 1
6. Espanyol - Valencia X
7. Betis - Atletico 2
8. Hamburger SV - Hertha 1
9. Koeln - Werder Brema 2
10. Cracovia - Polonia Warszawa 2
11. Lech - Ruch 1
12. Catania - Milan 2
13. Palermo - Cagliari 1
14. Siena - Napoli 2
15. Genoa - Sampdoria 1
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
43
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
317
Piątek 01.05.2009 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Austria Wiedeń - Mattersburg 1
2. Club Brugge - Lokeren x
3. Bochum - Hannover 1
4. GKS Bełchatów - Polonia Bytom 1
5. Piast - Wisła Kraków 2
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
3130
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
18793
Tydzień 12
Sobota 02.05.2009 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Manchester Utd. 2
2. Portsmouth - Arsenal 2
3. Stoke - West Ham 1
4. Grenoble - Nice 1
5. Monaco - Auxerre 2
6. Valenciennes - Lyon 2
7. Real Madryt - Barcelona 2
8. Villarreal - Sevilla 1
9. Bielefeld - VfB Stuttgart 2
10. Schalke - Leverkusen 1
11. Wolfsburg - Hoffenheim 2
12. Arka - Śląsk 2
13. Jagiellonia - Odra 1
14. Górnik - Lechia 2
15. Inter - Lazio 1
Niedziela 03.05.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Liverpool - Newcastle 1
2. Sunderland - Everton 1
3. Nantes - Le Havre 1
4. PSG - Rennes 1
5. Sporting Gijon - Bilbao 2
6. Espanyol - Valencia 2
7. Betis - Atletico 2
8. Hamburger SV - Hertha 1
9. Koeln - Werder Brema 2
10. Cracovia - Polonia Warszawa 1
11. Lech - Ruch 1
12. Catania - Milan 2
13. Palermo - Cagliari 2
14. Siena - Napoli 2
15. Genoa - Sampdoria 2
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
2347
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
8503
Tydzień 12
Sobota 02.05.2009 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Manchester Utd. 2
2. Portsmouth - Arsenal 2
3. Stoke - West Ham 2
4. Grenoble - Nice 2
5. Monaco - Auxerre 2
6. Valenciennes - Lyon 2
7. Real Madryt - Barcelona 1
8. Villarreal - Sevilla x
9. Bielefeld - VfB Stuttgart 2
10. Schalke - Leverkusen 1
11. Wolfsburg - Hoffenheim 1
12. Arka - Śląsk 2
13. Jagiellonia - Odra 1
14. Górnik - Lechia 2
15. Inter - Lazio 1
Niedziela 03.05.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Liverpool - Newcastle 1
2. Sunderland - Everton 2
3. Nantes - Le Havre 1
4. PSG - Rennes 1
5. Sporting Gijon - Bilbao 2
6. Espanyol - Valencia 2
7. Betis - Atletico 2
8. Hamburger SV - Hertha 1
9. Koeln - Werder Brema 2
10. Cracovia - Polonia Warszawa 2
11. Lech - Ruch 1
12. Catania - Milan 2
13. Palermo - Cagliari 2
14. Siena - Napoli 2
15. Genoa - Sampdoria 1
...
Ekspert
Szacuny
95
Napisanych postów
16770
Wiek
34 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
68752
Piątek 01.05.2009 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Austria Wiedeń - Mattersburg 1
2. Club Brugge - Lokeren 1
3. Bochum - Hannover 1
4. GKS Bełchatów - Polonia Bytom 1
5. Piast - Wisła Kraków 2