Witam wszystkich.
Od roku posiadam taki roweryk: http://www.skleprowerowy-duda.pl/index.php?products=product&prod_id=2197
Rower jak dla mnie OK. W tygodniu wybieram się możze na 3 przejażdżki więc nie jestem wymagającym rowerzystą. Najgorsze w tym wszystkim jest to że seryjnie zamontowany widelec przedni jest jednyms slowem do bani...Po roku ma takie luzy że glowa mała !!!
Nie mam kasy kupić sobie amorka za jakieś 400 zł ( bo szukając na forum widziałem że tyle kosztujue) więc zdecydowałem się n aszywny widelec.
I teraz prośba do Was...czy możecie mi coś polecić? Nie chcę iść do pierwszego lepszego sklepu rowerowego i kupić widelczyk za 30 zl...mam na to około 100 zl...Czy za tą cene kupię coś sensownego?.
I jeszcze pytanie na koniec...Czy odczuję dużą różnicę jeżeli zamontuję sztywny widelec w miejsce seryjnego? (dużo gorszy będzie komfort jazdy?)
Od roku posiadam taki roweryk: http://www.skleprowerowy-duda.pl/index.php?products=product&prod_id=2197
Rower jak dla mnie OK. W tygodniu wybieram się możze na 3 przejażdżki więc nie jestem wymagającym rowerzystą. Najgorsze w tym wszystkim jest to że seryjnie zamontowany widelec przedni jest jednyms slowem do bani...Po roku ma takie luzy że glowa mała !!!
Nie mam kasy kupić sobie amorka za jakieś 400 zł ( bo szukając na forum widziałem że tyle kosztujue) więc zdecydowałem się n aszywny widelec.
I teraz prośba do Was...czy możecie mi coś polecić? Nie chcę iść do pierwszego lepszego sklepu rowerowego i kupić widelczyk za 30 zl...mam na to około 100 zl...Czy za tą cene kupię coś sensownego?.
I jeszcze pytanie na koniec...Czy odczuję dużą różnicę jeżeli zamontuję sztywny widelec w miejsce seryjnego? (dużo gorszy będzie komfort jazdy?)
Krzysztof Piekarz