...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
19512
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
126277
Czwartek 09.04.2009 (typujemy do czwartku do godz. 18.30)
1. Śląsk - Górnik Zabrze X
2. Szachtar - Marseille 2
3. Werder Brema - Udinese 1
4. Hamburger SV - Manchester City x
5. PSG - Dynamo Kijów x
...
Specjalista
Szacuny
54
Napisanych postów
3809
Wiek
40 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
41709
Tydzień 9
Sobota 11.04.2009 (typujemy do soboty do godz. 13.00)
1. Middlesbrough - Hull X
2. Sunderland - Manchester United 2
3. Wigan - Arsenal 2
4. Tottenham - West Ham 1
5. Auxerre - Bordeaux X
6. Nancy - Valenciennes 1
7. Rennes - St. Etienne 1
8. Villarreal - Malaga 1
9. Hannover - Hertha 2
10. Hoffenheim - Bochum X
11. Gladbach - Wolfsburg 2
12. Lechia - GKS Bełchatów 1
13. Ruch - Polonia Warszawa 2
14. Piast - Lech 2
15. Legia - Cracovia 1
16. Chievo - Milan 2
17. Inter - Palermo 1
18. Lazio - AS Roma X
19. Lecce - Sampdoria 2
20. Genoa - Juventus 2
Niedziela 12.04.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Aston Villa - Everton 1
2. Manchester City - Fulham 1
3. Lille - PSG 1
4. Lyon - Monaco 1
5. Sporting Gijon - Valencia 2
6. Mallorca - Almeria X
7. Osasuna - Athletic Bilbao 1
8. Deportivo - Atletico 2
9. Leverkusen - Werder Brema X
10. Stuttgart - Hamburger SV 2
tylko jeden klub
kocham aż po grób...
...
Znawca
Szacuny
33
Napisanych postów
9858
Wiek
34 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
59190
Czwartek 09.04.2009 (typujemy do czwartku do godz. 18.30)
1. Śląsk - Górnik Zabrze X
2. Szachtar - Marseille 2
3. Werder Brema - Udinese 1
4. Hamburger SV - Manchester City x
5. PSG - Dynamo Kijów 1
zbyt późno już chyba, ale może coś będzie zaliczone.
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
3130
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
18793
Tydzień 9
Sobota 11.04.2009 (typujemy do soboty do godz. 13.00)
1. Middlesbrough - Hull 1
2. Sunderland - Manchester United 2
3. Wigan - Arsenal 2
4. Tottenham - West Ham 2
5. Auxerre - Bordeaux 1
6. Nancy - Valenciennes 2
7. Rennes - St. Etienne 1
8. Villarreal - Malaga 1
9. Hannover - Hertha 1
10. Hoffenheim - Bochum 1
11. Gladbach - Wolfsburg 2
12. Lechia - GKS Bełchatów 1
13. Ruch - Polonia Warszawa 2
14. Piast - Lech 2
15. Legia - Cracovia 1
16. Chievo - Milan 2
17. Inter - Palermo 1
18. Lazio - AS Roma 2
19. Lecce - Sampdoria 2
20. Genoa - Juventus 2
Niedziela 12.04.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Aston Villa - Everton 1
2. Manchester City - Fulham 1
3. Lille - PSG 2
4. Lyon - Monaco 1
5. Sporting Gijon - Valencia 2
6. Mallorca - Almeria 2
7. Osasuna - Athletic Bilbao 2
8. Deportivo - Atletico 2
9. Leverkusen - Werder Brema 2
10. Stuttgart - Hamburger SV 1
...
Początkujący
Szacuny
17
Napisanych postów
877
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
4491
Piątek 10.04.2009 (typujemy do piątku do godz. 16.00)
1. Wolverhampton - Southampton 1
2. Reading - Sheffield Utd. X
3. Mattersburg-Altach 1
4. Roeselare - Genk X
5. Breda - Alkmaar 2
Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
455
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
3490
typ na konto użytkownika koles08
Piątek 10.04.2009 (typujemy do piątku do godz. 16.00)
1. Wolverhampton - Southampton 1
2. Reading - Sheffield Utd. 1
3. Mattersburg - Altach 1
4. Roeselare - Genk 2
5. Breda - Alkmaar 2
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
455
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
3490
typ na konto uzytkownika koles08
Tydzień 9
Sobota 11.04.2009 (typujemy do soboty do godz. 13.00)
1. Middlesbrough - Hull 1
2. Sunderland - Manchester United 2
3. Wigan - Arsenal 2
4. Tottenham - West Ham 1
5. Auxerre - Bordeaux 2
6. Nancy - Valenciennes 1
7. Rennes - St. Etienne 1
8. Villarreal - Malaga 1
9. Hannover - Hertha 2
10. Hoffenheim - Bochum 1
11. Gladbach - Wolfsburg 2
12. Lechia - GKS Bełchatów 2
13. Ruch - Polonia Warszawa X
14. Piast - Lech 2
15. Legia - Cracovia 1
16. Chievo - Milan 2
17. Inter - Palermo 1
18. Lazio - AS Roma X
19. Lecce - Sampdoria X
20. Genoa - Juventus X
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
141
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1710
Piątek 10.04.2009 (typujemy do piątku do godz. 16.00)
1. Wolverhampton - Southampton 1
2. Reading - Sheffield Utd. X
3. Mattersburg-Altach 1
4. Roeselare - Genk 2
5. Breda - Alkmaar 2
W piłce jak na rybach, liczy się to co w sieci.
...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
1210
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
48553
Piątek 10.04.2009 (typujemy do piątku do godz. 16.00)
1. Wolverhampton - Southampton 1
2. Reading - Sheffield Utd. 1
3. Mattersburg - Altach 1
4. Roeselare - Genk 2
5. Breda - Alkmaar 2
...
Ekspert
Szacuny
11148
Napisanych postów
51570
Wiek
31 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
57816
Piątek 10.04.2009 (typujemy do piątku do godz. 16.00)
1. Wolverhampton - Southampton 1
2. Reading - Sheffield Utd. 2
3. Mattersburg-Altach x
4. Roeselare - Genk x
5. Breda - Alkmaar 2