Ilość wyświetleń tematu: 116110

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45
a tak na marginesie to kto chce zobaczyc prawdziwe 3d niech założy konto w Managerzone bo mecze live w SK przy meczach w Managerzone to jak porównanie sonsiible soccer do fify 2009 hehe
...
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
widzisz dałeś sobie spokój z sokkerem bo sobie nie radziłeś;] no a w TrophyManager sobie radzisz bo jest łatwiejszy i nie trzeba tyle przy nim robić rzeczy.. strata czasu na oglądanie meczy? Jak można grać i nie oglądać meczy?;] Skoro TM ma więcej opcji to chyba takie w stylu "gramy na spalone" itd;] a takie rzeczy to jakoś nic specjalnego i takie taktyki to lipa..

Szukasz Managera Piłkarskiego? Znudziła Cię gra z komputerem? Zapraszam sprawdź się :)

...
no tak chyba widzialem tam mecz i robi wrażenie musze przyznać ale i tak wole sokkera, mimo 2D ma swoje mocne strony i wielu userów juz gra w niego po kilka lat (ja gram 2,5 roku) i nie zamienie na nic innego:) Sokker bardzo wciąga:>>

...
"widzisz dałeś sobie spokój z sokkerem bo sobie nie radziłeś;]"
To ze nie gram w sokkera niema nic wspólnego z radzeniem sobie w grze po prostu jednym sie podoba innym nie. Jak pisałem wcześniej są gusta i guściki ty grasz w SK ja w TM każdy z nas ma frajdę grąjac w swoja grę i to by było na tyle w tym temacie.
...
Racja :)

...
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Co do tego czy TM jest łatwiejszy to raczej bym tak nie pisał grałem i nadal mam konto w SK więc porównując obie wersje trudność mają podobną ale inaczej są złożone. Wykupując konto PRO w TMie masz dostęp do wielu statystyk i opisów stylu gry przeciwnika ale dużo by tu pisać. Co do meczy to jeśli mam czas to oglądam (2 x po 45 min) a w SK o ile się nei mylę mecz trwa jakieś 15 min tak?

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Około 20 minut :) Moim zdaniem 90 minut oglądania meczu to troszkę za dużo i właśnie to troche zniechęca, bo by oglądnąć mecz trzeba jednak dużo czasu poświęcić bo znaleźć 90 minut często jest bardzo trudno... a na 20 minut to zawsze się wyrwiesz więc jakiś plus jest:P

...
No właśnie Ty widzisz plus w 20 minutach a ja w 90 z tego względu, że dłużej się emocjonujesz rozgrywką a o tej 18 to znajde trochę wolnego czasu. A tak na marginesie wczoraj wygrałem 5:0 moja największa wygrana w tym sezonie

...
nie kazdy znajdzie jednak 1,5 godziny wolnego czasu na mecz :P wiadomo można oglądać nie na żywo ale to juz nie są te same emocje;>

...
A jutro mnie czeka mecz na szczycie gram z liderem a zajmuje 3 lokatę więc wprzy wygranej wskakuje na 2 lub przy dobrym wyniku w drugim meczu wskoczę na 1 ale to jest raczej mało realne ze względu na kartki aż dwóch kluczowych grajków mi odpada :/ Mecz mam jutro o 18 ale niestety nie zobaczę bo będe w pracy a relacji live nie ma kto mi puszczać