SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Duszności i tragiczny spadek siły podczas treningu :/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6
Witam

Mam problem. Na siłownię na którą chodzę - akademicka - chodzi bardzo dużo osób. Fakt jest gorąco i trochę duszno.. ale nikt nie ma takich problemów jak ja.

Na początku jest OK. Mam dużo siły, dobrze się czuję, lecz po około 40-45 minutach treningu strasznie spada mi siła, czuje się jakby brakowało mi tlenu. Spłyca mi się oddech i czuje jakbym miał zemdleć momentami. Czasem nawet "przypomnieć sobie co jadłem na obiad".

Co mi może być ? mam 184 cm wzrostu i 92 kg wagi. Mam trochę brzuszek, ale generalnie jestem umięśniony.

Może znacie jakiegoś specjaliste do którego można się udać ? Do jakiej osoby się udać - bo rodzinny chyba nie zdiagnozuje o co chodzi...

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 158 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 570
rodzinny nie zdiagnozuje ale przekieruje do odpowiedniego specjalisty !

No Pain ! No Gain !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6
No na czwartek jestem zapisany do rodzinnego.. Kurde mam nadzieje, że coś mi doradzi...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 158 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 570
napewno, jest mi ciezko okreslic co to moze byc , nie chce mieszac a jedynie moge miec swoje domysly,zasiegniesz porady lekarza przekierowuje cie do specjalisty , moze dostaniesz skierowanie na badania krwi , moczu ,to podstawa , jak juz bedziesz wiedzial co ci dolega napisz z checią bede sledzil twoj temat.Pozdrawiam i zycze powrotu do zdrowia

No Pain ! No Gain !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6
A mógłbyś napisać swoje domysły ? Może to pomoże mi jakoś nakierować lekarza... albo samemu się domyślić co to może być.... jakieś przeciwskazania albo coś prewencyjnego zrobić...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

osłabienie mięśni nóg i rąk

Następny temat

ciśnienie krwi

electro
Polecane artykuły