Tu głownie chodzi o zaproszenie na strone i o skorzystanie z materialow tam zgromadzonych, a do tych co moga - z racji ze mieszkaja blisko Rzeszowa - jest skierowanie zaproszenie na trening:):) A jak Igor bedziesz w okolicach Rzeszowa to tez wpadnij:):) pozdrawiam
A i cos do poczytania:
Wlasnie kupile sobie ciekawa pozycje (ktora rowniez posiadal Oyama i podczas jego treningu na gorze Kiazumi ja czytal napisana przez Miyamoto Musashi "Księga pięciu kręgów") lektura ta nie dotyczy tylko kroczacych droga miecza lecz kazdej sztuki walki :)
Link (wybrane rozdzialy)
ftp.helion.pl/online/5rings/5rings-1.pdf
Zmieniony przez - Orad2 w dniu 2009-03-06 13:34:16
A i cos do poczytania:
Wlasnie kupile sobie ciekawa pozycje (ktora rowniez posiadal Oyama i podczas jego treningu na gorze Kiazumi ja czytal napisana przez Miyamoto Musashi "Księga pięciu kręgów") lektura ta nie dotyczy tylko kroczacych droga miecza lecz kazdej sztuki walki :)
Link (wybrane rozdzialy)
ftp.helion.pl/online/5rings/5rings-1.pdf
Zmieniony przez - Orad2 w dniu 2009-03-06 13:34:16
"Gdy nie dajesz rady, a walczysz dalej.....wtedy zaczyna się Kyokushin"
www.kyokushin.rzeszow.pl