W oczekiwaniu na następny mecz... Rozmowy o wszystkim (XII)

Ilość wyświetleń tematu: 124133

...
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Po sobotnim spotkaniu 37. kolejki angielskiej Championship pomiędzy Charlton Athletic a Watford, Grzegorz Rasiak znów jest na ustach piłkarskich kibiców w Anglii.*
Polak pojawił się na boisku w 40. minucie meczu zastępując kontuzjowanego Tommy'ego Smitha w zespole "Szerszeni". Jego drużyna przegrywała w tym momencie 1:2 i taki wynik utrzymał się do przerwy. 11 minut po wznowieniu gry dał znać o sobie Rasiak. Polak fantastycznym uderzeniem z woleja z 20 metrów doprowadził do wyrównania, a siedem minut przed końcowym gwizdkiem zwycięskie trafienie dla Watford zdobył Słowak Tamas Priskin.

Anglojęzyczne portale zajmujące się tematyką Championship doceniły wkład Rasiaka w końcowy sukces zespołu. Ceniony portal ESPN Soccernet tak opisał akcję Rasiaka i dalszy zryw jego zespołu: "Wydawało się, że indywidualny geniusz Grzegorza Rasiaka uratował punkt dla Watford, ale kolejne trafienie Tamasa Priskina dało gościom zwycięstwo".

Z kolei menedżer Watford, Brendan Rodgers na konferencji pomeczowej dał wyraz swemu uznaniu dla 30-letniego Polaka.

- Grzegorz jest wspaniały. Jest prawdziwym profesjonalistą. Kiedy wchodzi na boisko, to świetnie wprowadza się do gry i zawsze ma pozytywny wpływ na zespół - chwalił polskiego napastnika szkoleniowiec.

Szczególnie bramka Rasiaka przypadła do gustu Rogersowi. - W czasie swojej kariery pracowałem z napastnika światowej klasy i widziałem w jaki sposób kończą akcje. Bramka Rasiaka była właśnie takim trafieniem z najwyższej półki. Poza tym pozwoliła wrócić nam do gry - ocenił Rodgers, który w latach 2004-2006 był opiekunem zespołu młodzieżowego Chelsea, a przez kolejne dwa sezony prowadził rezerwy "The Blues".

do kadry go!!!!!!!!

Zmieniony przez - siwy__00 w dniu 2009-03-08 12:13:59
...
Ktoś mnie powołał świat nagle zawirował, bo ktoś mnie powołał na dobre i na złe

Nawrót zimy u mnie

Zmieniony przez - wikt w dniu 2009-03-08 12:14:32

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...