Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
21
Napisanych postów
498
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3856
iwi0 tak mówi wikipedia:
W badaniach klinicznych na małych grupach pacjentów (w których brało udział od kilku do kilkunastu osób) z prawidłową ilością plemników w ejakulacie stwierdzono, że preejakulat w ogóle[4] nie zawierał plemników lub zawierał ich bardzo małe ilości, do tego o upośledzonej ruchliwości[5], które nie mogą spowodować zapłodnienia, a także plemniki martwe.
ekhem... byc moze mowisz prawde, ale tak mowi wikipedia ;]
Szacuny
3
Napisanych postów
41
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
155
fajno ze chociaz sie wczytałes w cos,ale nie polecam wilkipedii, bo to niestety rzadne źródło-kazdy student ci to powie.tam fakty przestaja byc faktami....a nawet daty sa zle podane, np historyczne
Szacuny
21
Napisanych postów
498
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3856
musze cie rozczarowac. nie czytam wikipedii... po prostu kiedys widzialem jakis arykul o tym na necie i twoja odpowiedz mnie troche zdziwila, chcialem sie upewnic i wpisalem w wiki. ;p
a co do poprawnosci wikipedii. korzystam z niej hoho... pare lat i nigdy sie nie rozczarowalem. nie jestem zadnym studentem... byc moze sie myle... pisze tylko to o czym kiedys slyszalem/czytalem ;]] pozdr.
Zmieniony przez - rulezzz w dniu 2009-01-23 22:40:15
Szacuny
21
Napisanych postów
498
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3856
ale w az tak waznym temacie? pomysl. mloda dziewczyna, ktora bedzie chciala zaczerpnac wiadomosci w tym temacie zacznie szukac. wpisze w google-wyswietli jej sie wikipedia i caly temat zwiazany wlasnie z tym. dowie sie ze moze korzystac z tego sposobu na "zabezpieczenie" a za 9 miesecy mozliwe ze zostanie matka. mysle ze cos tam jednak poprawnego musi byc. Wikipedia stanie sie sposobem na zwiekszenie populacji w polsce? xd, ale zaznaczam sa to tylko moje spostrzezenia. ;]
Szacuny
0
Napisanych postów
350
Wiek
36 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
7925
jezeli mialas okres w poprzednim miesiacu i podejrzewasz ze zaszlas podczas tego cyklu to nie jest mozliwe zebys miala jakiekolwiek objawy, najwczesniejsze pojawiaja sie okolo 8 tygodnia ciazy, moim zdaniem panikujesz
Szacuny
3
Napisanych postów
41
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
155
mozliwe, he he przebiegla akcja wilkipedii:) a powaznie to wiem co mowie- i akurat w tym przypadku wilkipedia troche zbałamucila wiadomosci( i nie tylko w tym przypadku)pozdrwaiam i polecam inne xrodla do sprawdzania wiadomosci:)