niewiem czy to dobry dział, ale mam taki problem. Niedawno udało mi się zarejestrowac, miałem z tym spore kłopoty bo rejestracje ponawiałem codziennie wpisując dane ,wszystko było Ok, ale jak wypełniłem wszystkie pola i kliknąłem na zarejestruj to wyskoczył na dole zielony pasek oznaczający iż strona sią ładuje ... no więc czekam i czekam ok 20- 30 min i nic .Pasek ładowania strony zapełnia się do połowy i dalej nic nawet jak godzine czekam. Ale to nic najgorsze że ta sytuacja powtarza się zawsze kiedy chcę wysłać odpowiedż do jakiegokolwiek postu wogóle jak chcę cokolwiek napisać /oprócz ''wyślij szybką odpowiedż''. jeśli byłby ktoś tak miły i przybliżył mi o co chodzi ???
myślałem ze cos z netem nie tak, ale taka sytuacja powtarza się tylko na SFD. :(
myślałem ze cos z netem nie tak, ale taka sytuacja powtarza się tylko na SFD. :(
"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"
Krzysztof Piekarz
