...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
238
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3635
Tydzień 13
Sobota 06.12.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Fulham - Manchester City 2
2. Blackburn - Liverpool 2
3. Bolton - Chelsea 2
4. Caen - Rennes X
5. Marseille - Nice 1
6. PSG - Le Mans 1
7. Sporting Gijon - Atletico 2
8. Barcelona - Valencia 1
9. Cottbus - Stuttgart 2
10. Moenchengladbach - Leverkusen 2
11. Schalke - Hertha 1
12. Legia - GKS Bełchatów 1
13. Śląsk - Ruch 1
14. Chievo - Roma 2
15. Lazio - Inter 2
Niedziela 07.12.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Everton - Aston Villa 1
2. West Bromwich - Portsmouth 2
3. Grenoble - Auxerre 2
4. Nantes - Lyon 2
5. Deportivo - Malaga 1
6. Osasuna - Valladolid 1
7. Betis - Espanyol 1
8. Real - Sevilla 1
9. Koeln - Hamburger SV 2
10. Arka - Cracovia 1
11. Lech - Polonia Bytom 1
12. Atalanta - Udinese 2
13. Cagliari - Palermo 1
14. Torino - Fiorentina 2
15. Sampdoria - Genoa 1
_______________________________
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
5444
Wiek
12 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
67816
Tydzień 13
Sobota 06.12.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Fulham - Manchester City 1
2. Blackburn - Liverpool 2
3. Bolton - Chelsea 2
4. Caen - Rennes 2
5. Marseille - Nice 1
6. PSG - Le Mans 1
7. Sporting Gijon - Atletico 2
8. Barcelona - Valencia 1
9. Cottbus - Stuttgart 2
10. Moenchengladbach - Leverkusen 2
11. Schalke - Hertha 1
12. Legia - GKS Bełchatów 1
13. Śląsk - Ruch 1
14. Chievo - Roma 2
15. Lazio - Inter X
...
Znawca
Szacuny
50
Napisanych postów
24518
Wiek
34 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
75482
Tydzień 13
Sobota 06.12.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Fulham - Manchester City x
2. Blackburn - Liverpool 2
3. Bolton - Chelsea x
4. Caen - Rennes x
5. Marseille - Nice 1
6. PSG - Le Mans 1
7. Sporting Gijon - Atletico 2
8. Barcelona - Valencia 1
9. Cottbus - Stuttgart x
10. Moenchengladbach - Leverkusen x
11. Schalke - Hertha x
12. Legia - GKS Bełchatów 1
13. Śląsk - Ruch 1
14. Chievo - Roma 2
15. Lazio - Inter 2
Power wears out those who do not have it.
Inne dyscypliny & Hazard
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi w piątek:
1. 13sebik13__________4
.. diakonos_0_________4
.. domer______________4
.. JarosM_____________4
.. kaczy______________4
.. QUEBLO_____________4
Rozstrzygnięcia:
1. LASK Linz - Sturm Graz 1
2. Cercle Brugge - Gent 1
3. Bayern - Hoffenheim 1
4. ŁKS - Lechia 1
5. Wisła - Odra 1
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Tydzień 14
Poniedziałek 08.12.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.30)
1. West Ham - Tottenham
2. Amiens - Strasbourg
3. Nuernberg - Rostock
4. Guimaraes - Leixoes
5. Trofense - Braga
Wtorek 09.12.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Roma - Bordeaux
2. Werder - Inter
3. Marseille - Atletico
4. Panathinaikos - Anorthosis
5. PSV - Liverpool
Środa 10.12.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Dinamo Kijów - Fenerbahce
2. Porto - Arsenal
3. Lyon - Bayern
4. Real - Zenit
5. Steaua - Fiorentina
Piątek 12.12.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Kaernten - Salzburg
2. Mechelen - Germinal
3. Ajax - Breda
4. Dortmund - Moenchengladbach
5. Genclerbirligi - Galatasaray
pn1. Anglia - 1 liga
pn2. Francja - 2 liga
pn3. Niemcy - 2 liga
pn4-5. Portugalia - 1 liga
wt1-5., śr1-5. Liga Mistrzów
pt1. Austria - 1 liga
pt2. Belgia - 1 liga
pt3. Holandia - 1 liga
pt4. Niemcy - 1 liga
pt5. Turcja - 1 liga
...
Początkujący
Szacuny
22
Napisanych postów
2409
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
17467
Tydzień 14
Poniedziałek 08.12.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.30)
1. West Ham - Tottenham X
2. Amiens - Strasbourg X
3. Nuernberg - Rostock 1
4. Guimaraes - Leixoes X
5. Trofense - Braga 2
"Everyone has a plan until they get punched in the face."
...
Specjalista
Szacuny
74
Napisanych postów
34603
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434096
Tydzień 14
Poniedziałek 08.12.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.30)
1. West Ham - Tottenham 1
2. Amiens - Strasbourg x
3. Nuernberg - Rostock 1
4. Guimaraes - Leixoes x
5. Trofense - Braga 2
Wtorek 09.12.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Roma - Bordeaux 1
2. Werder - Inter x
3. Marseille - Atletico 2
4. Panathinaikos - Anorthosis x
5. PSV - Liverpool x
Środa 10.12.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Dinamo Kijów - Fenerbahce 1
2. Porto - Arsenal x
3. Lyon - Bayern 2
4. Real - Zenit 1
5. Steaua - Fiorentina 2
Piątek 12.12.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Kaernten - Salzburg 2
2. Mechelen - Germinal 1
3. Ajax - Breda 1
4. Dortmund - Moenchengladbach 1
5. Genclerbirligi - Galatasaray 2
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
1800
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
72338
Niedziela 07.12.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Everton - Aston Villa 2
2. West Brmwich - Portsmouth 2
3. Grenoble - Auxerre X
4. Nantes - Lyon 2
5. Deportivo - Malaga 1
6. Osasuna - Valladolid 2
7. Betis - Espanyol 1
8. Real - Sevilla 1
9. Koeln - Hamburger SV 2
10. Arka - Cracovia 1
11. Lech - Polonia Bytom 1
12. Atalanta - Udinese 1
13. Cagliari - Palermo 1
14. Torino - Fiorentina X
15. Sampdoria – Genoa 1
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
141
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1710
Niedziela 07.12.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Everton - Aston Villa 2
2. West Bromwich - Portsmouth 2
3. Grenoble - Auxerre 2
4. Nantes - Lyon 2
5. Deportivo - Malaga 1
6. Osasuna - Valladolid 2
7. Betis - Espanyol 1
8. Real - Sevilla 1
9. Koeln - Hamburger SV 2
10. Arka - Cracovia X
11. Lech - Polonia Bytom 1
12. Atalanta - Udinese X
13. Cagliari - Palermo 2
14. Torino - Fiorentina 2
15. Sampdoria - Genoa 1
W piłce jak na rybach, liczy się to co w sieci.
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
141
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1710
Tydzień 14
Poniedziałek 08.12.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.30)
1. West Ham - Tottenham 1
2. Amiens - Strasbourg 2
3. Nuernberg - Rostock 1
4. Guimaraes - Leixoes 2
5. Trofense - Braga 2
W piłce jak na rybach, liczy się to co w sieci.