Tak jak w temacie mam na zbyciu L-Glutaminę, mogę ją sprzedać lub zamienić na inną odżywkę(jak będzie trzeba to dopłacę). Do ceny można się dogadać. Istnieje możliwość wystawienia na Allegro. Oferty proszę pisać na GG: 12025864(na niewidocznym).
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
