...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
2347
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
8503
Tydzień 11
Środa 19.11.2008 (typujemy do środy do godz. 16.00)
1. Azerbejdżan - Albania 2
2. Grecja - Włochy 2
3. Serbia - Bułgaria
4. Cypr - Białoruś 2
5. Czarnogóra - Macedonia x
6. Ukraina - Norwegia 2
7. RPA - Kamerun 2
8. Słowenia - Bośnia 1
9. Austria - Turcja 2
10. Szwajcaria - Finlandia 2
11. Holandia - Szwecja 1
12. Irlandia - Polska 2
13. Niemcy - Anglia x
14. Francja - Urugwaj 1
15. Szkocja - Argentyna 2
Piątek 14.11.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Volendam - Roda Kerkrade 2
2. Karlsruher - Dortmund 2
3. Polonia Bytom - ŁKS 1
4. Ruch - Legia 2
5. Piacenza - Avellino 1
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
915
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3069
Tydzień 11
Środa 19.11.2008 (typujemy do środy do godz. 16.00)
1. Azerbejdżan - Albania 1
2. Grecja - Włochy 2
3. Serbia - Bułgaria 1
4. Cypr - Białoruś 1
5. Czarnogóra - Macedonia x
6. Ukraina - Norwegia 1
7. RPA - Kamerun 1
8. Słowenia - Bośnia 1
9. Austria - Turcja 2
10. Szwajcaria - Finlandia 1
11. Holandia - Szwecja 1
12. Irlandia - Polska x
13. Niemcy - Anglia 1
14. Francja - Urugwaj 1
15. Szkocja - Argentyna 2
Piątek 14.11.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Volendam - Roda Kerkrade 2
2. Karlsruher - Dortmund 2
3. Polonia Bytom - ŁKS 1
4. Ruch - Legia 2
5. Piacenza - Avellino 1
...
Znawca
Szacuny
50
Napisanych postów
24518
Wiek
34 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
75482
Niedziela 16.11.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Everton - Middlesbrough 1
2. Hull - Manchester City x
3. Rennes - Monaco 1
4. Lyon - Bordeaux 1
5. Atletico - Deportivo 1
6. Getafe - Sevilla 2
7. Malaga - Villareal 2
8. Athletic Bilbao - Osasuna x
9. Werder - Koeln 1
10. Górnik - Cracovia 1
11. Lech - Polonia Warszawa 1
12. Atalanta - Napoli x
13. Cagliari - Fiorentina 2
14. Sampdoria - Lecce 1
15. Roma - Lazio x
Power wears out those who do not have it.
Inne dyscypliny & Hazard
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
5444
Wiek
12 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
67816
Niedziela 16.11.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Everton - Middlesbrough 1
2. Hull - Manchester City 1
3. Rennes - Monaco 1
4. Lyon - Bordeaux 1
5. Atletico - Deportivo 1
6. Getafe - Sevilla 2
7. Malaga - Villareal 2
8. Athletic Bilbao - Osasuna 1
9. Werder - Koeln 1
10. Górnik - Cracovia 1
11. Lech - Polonia Warszawa 1
12. Atalanta - Napoli 2
13. Cagliari - Fiorentina 2
14. Sampdoria - Lecce 1
15. Roma - Lazio X
...
QUEBLO
Moderator
Ekspert
Szacuny
2360
Napisanych postów
30614
Wiek
40 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
270749
Tydzień 11
Środa 19.11.2008 (typujemy do środy do godz. 16.00)
1. Azerbejdżan - Albania X
2. Grecja - Włochy 1
3. Serbia - Bułgaria 1
4. Cypr - Białoruś 2
5. Czarnogóra - Macedonia 1
6. Ukraina - Norwegia 1
7. RPA - Kamerun X
8. Słowenia - Bośnia 1
9. Austria - Turcja 2
10. Szwajcaria - Finlandia 1
11. Holandia - Szwecja 1
12. Irlandia - Polska X
13. Niemcy - Anglia 1
14. Francja - Urugwaj 1
15. Szkocja - Argentyna 2
Piątek 14.11.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Volendam - Roda Kerkrade 2
2. Karlsruher - Dortmund 2
3. Polonia Bytom - ŁKS 1
4. Ruch - Legia 2
5. Piacenza - Avellino 1
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"
...
Początkujący
Szacuny
12
Napisanych postów
4502
Wiek
35 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
15443
Tydzień 11
Środa 19.11.2008 (typujemy do środy do godz. 16.00)
1. Azerbejdżan - Albania X
2. Grecja - Włochy 1
3. Serbia - Bułgaria 1
4. Cypr - Białoruś 2
5. Czarnogóra - Macedonia X
6. Ukraina - Norwegia 1
7. RPA - Kamerun 2
8. Słowenia - Bośnia 1
9. Austria - Turcja 2
10. Szwajcaria - Finlandia 1
11. Holandia - Szwecja X
12. Irlandia - Polska 2
13. Niemcy - Anglia 1
14. Francja - Urugwaj X
15. Szkocja - Argentyna 1
Piątek 14.11.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Volendam - Roda Kerkrade 2
2. Karlsruher - Dortmund 1
3. Polonia Bytom - ŁKS 1
4. Ruch - Legia X
5. Piacenza - Avellino X
Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
24
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
150
Tydzień 11
Środa 19.11.2008 (typujemy do środy do godz. 16.00)
1. Azerbejdżan - Albania X
2. Grecja - Włochy 2
3. Serbia - Bułgaria 2
4. Cypr - Białoruś 1
5. Czarnogóra - Macedonia 1
6. Ukraina - Norwegia 1
7. RPA - Kamerun 2
8. Słowenia - Bośnia 1
9. Austria - Turcja 2
10. Szwajcaria - Finlandia 1
11. Holandia - Szwecja 1
12. Irlandia - Polska 2
13. Niemcy - Anglia 1
14. Francja - Urugwaj 1
15. Szkocja - Argentyna 2
Piątek 14.11.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Volendam - Roda Kerkrade 2
2. Karlsruher - Dortmund 2
3. Polonia Bytom - ŁKS 1
4. Ruch - Legia 2
5. Piacenza - Avellino 1
Live for nothing or die for something...
...
Specjalista
Szacuny
54
Napisanych postów
3809
Wiek
40 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
41709
1. Azerbejdżan - Albania x
2. Grecja - Włochy 2
3. Serbia - Bułgaria 1
4. Cypr - Białoruś x
5. Czarnogóra - Macedonia x
6. Ukraina - Norwegia 1
7. RPA - Kamerun 2
8. Słowenia - Bośnia 1
9. Austria - Turcja 2
10. Szwajcaria - Finlandia 1
11. Holandia - Szwecja 1
12. Irlandia - Polska x
13. Niemcy - Anglia 1
14. Francja - Urugwaj 1
15. Szkocja - Argentyna 2
Piątek 14.11.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Volendam - Roda Kerkrade x
2. Karlsruher - Dortmund 2
3. Polonia Bytom - ŁKS x
4. Ruch - Legia 2
5. Piacenza - Avellino X
tylko jeden klub
kocham aż po grób...
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi w sobotę:
1. 13sebik13_______9
2. cygan132________8
.. Gianluigi_______8
.. JarosM__________8
.. MC-IDOL_________8
.. QUEBLO__________8
.. SCORPION 9______8
Rozstrzygnięcia:
1. Bolton - Liverpool 2
2. Arsenal - Aston Villa 2
3. West Ham - Portsmouth X
4. Le Havre - PSG 2
5. Toulouse - Grenoble 1
6. Lille - St. Etienne 1
7. Valladolid - Real Madryt 1
8. Valencia - Sporting Gijon 2
9. Hertha - Hamburger SV 1
10. Hoffenheim - Wolfsburg 1
11. Leverkusen - Schalke 1
12. Moenchengladbach - Bayern X
13. Jagiellonia - Polonia Bytom X
14. ŁKS - Ruch Chorzów 2
15. Palermo - Inter 2
Najlepsi w niedzielę:
1. 13sebik13________11
2. wikt_____________10
3. cygan132__________9
.. domer_____________9
.. dort______________9
.. MC-IDOL___________9
Rozstrzygnięcia:
1. Everton - Middlesbrough X
2. Hull - Manchester City X
3. Rennes - Monaco 1
4. Lyon - Bordeaux 1
5. Atletico - Deportivo 1
6. Getafe - Sevilla 2
7. Malaga - Villareal X
8. Athletic Bilbao - Osasuna 1
9. Werder - Koeln 1
10. Górnik - Cracovia 2
11. Lech - Polonia Warszawa 1
12. Atalanta - Napoli 1
13. Cagliari - Fiorentina 1
14. Sampdoria - Lecce 1
15. Roma - Lazio 1