1.a więc wydaje mi się że zawnętrzna strona mojej klatki jest o wiele wiele bardziej rozbudowana od wewnętrznej chyba przez to że zawsze ćwiczenia na klatke robiłem szerokim uchwytem nie wiem czy to przez ale czy jak jest wąski uchwyt to bardziej pracuje wewnętrzna część???
2. abs2 ponieważ nie posiadam drążka w domu nie za bardzo moge wykonać ten program czy wiecie może czy zastąpić te z drąkiem jakimiś innymi czy je omijać???
2. abs2 ponieważ nie posiadam drążka w domu nie za bardzo moge wykonać ten program czy wiecie może czy zastąpić te z drąkiem jakimiś innymi czy je omijać???
Krzysztof Piekarz
) koszt to jakies 20-30 zł.

