SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Spodnie Jack&jones z Niemiec !

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 412 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1341
Spodnie nowe - raz w nich byłem - raz prane !
Jak widac na zdjeciach styl - vintage underground :)
Stylowe wytarcia na spodniach :)

Rozmiar 34/32

Cena 115zł i mój transport

w razie pytan gg 4182819 :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 412 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1341
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 412 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1341
uwaga rozmiar to 33/32 !!!!!!! Czyli pas to cos około 84 cm :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 412 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1341
ponawiam :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 412 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1341
cena spada do 100 i moja wysyłka :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 412 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1341
cena 80zł + kw - za mniej nie sprzedam

Zmieniony przez - chazychaz1 w dniu 2008-10-03 20:38:27
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 8 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7301
dalej aktualne?

xDDDDDDDDDDDD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 412 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1341
tak :) zainteresowany - na gg 4182819 - albo napsiz w temacie :)

Zmieniony przez - chazychaz1 w dniu 2008-10-03 22:39:35
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 8 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7301
moglbys mi podac szerokosc w udzie ;> bo mam duze uda i nie chce zeby za bardzo opinalo :) mam spodnie obecnie z LEE 33/32 to myslisz ze to podobny kruj i beda pasowaly? ;>

xDDDDDDDDDDDD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 412 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1341
w udzie maja około 58-60cm :) te spodnie są robione na podobieństwo lee , wrangler :) wiec spokojnie powinny byc :)

ja chodze w spodniach 34/32 , a te maja 33/32 i są idealne :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 412 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1341
aktualne

Cena 100zł - i darmowa wysyłka:)

Zmieniony przez - chazychaz1 w dniu 2008-10-15 08:31:12
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hantle, gryf

Następny temat

SE w810i

electro
Polecane artykuły