...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
1800
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
72338
Piątek 03.10.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Ried - Mattersburg 1
2. Anderlecht - Mouscron 1
3. Arminia - Karlsruher X
4. Jagiellonia - Śląsk X
5. Arka – Lechia 1
...
Znawca
Szacuny
50
Napisanych postów
24518
Wiek
34 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
75482
Piątek 03.10.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Ried - Mattersburg 1
2. Anderlecht - Mouscron 1
3. Arminia - Karlsruher 1
4. Jagiellonia - Śląsk X
5. Arka - Lechia 1
Power wears out those who do not have it.
Inne dyscypliny & Hazard
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
344
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
5718
Piątek 03.10.2008 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Ried - Mattersburg 1
2. Anderlecht - Mouscron 1
3. Arminia - Karlsruher 1
4. Jagiellonia - Śląsk 2
5. Arka - Lechia 1
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
344
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
5718
Tydzień 4
Sobota 04.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 15.30)
1. Sunderland - Arsenal 2
2. Wigan - Middlesbrough 1
3. Blackburn - Manchester Utd 2
4. Le Havre - Le Mans 2
5. Lorient - Bordeaux 2
6. Lille - Valenciennes 1
7. Villareal - Betis 1
8. Barcelona - Atletico 1
9. Hoffenheim - Eintracht X
10. Leverkusen - Hertha 1
11. VfB Stuttgart - Werder X
12. GKS Bełchatów - Ruch 1
13. Polonia Warszawa - Odra 1
14. Lazio - Lecce 1
15. Inter - Bologna 1
Niedziela 05.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Chelsea - Aston Villa 1
2. Manchester City - Liverpool 2
3. Rennes - Lyon 2
4. Nancy - PSG 2
5. Getafe - Almeria 1
6. Valladolid - Valencia 2
7. Schalke - Wolfsburg 1
8. Lech - Legia 1
9. Atalanta - Sampdoria 2
10. Genoa - Napoli 2
_______________________________
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi w czwartek:
1. 13sebik13______5 (max!)
2. domer__________4
.. edziu18________4
.. Gronevelt______4
.. kaczy__________4
.. Kamson_________4
.. SCORPION 9_____4
.. Vieira_________4
Rozstrzygnięcia:
1. Lech Poznań - Austria Wiedeń 1
2. Wisła Kraków - Tottenham X
3. Benfica Lizbona - Napoli 1
4. Standard Liege - Everton 1
5. Salzburg - Sevilla 2
...
Początkujący
Szacuny
11
Napisanych postów
8571
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
90813
Tydzień 4
Sobota 04.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 15.30)
1. Sunderland - Arsenal 2
2. Wigan - Middlesbrough 1
3. Blackburn - Manchester Utd 2
4. Le Havre - Le Mans 1
5. Lorient - Bordeaux 2
6. Lille - Valenciennes 1
7. Villareal - Betis 1
8. Barcelona - Atletico 1
9. Hoffenheim - Eintracht 2
10. Leverkusen - Hertha 1
11. VfB Stuttgart - Werder 2
12. GKS Bełchatów - Ruch 1
13. Polonia Warszawa - Odra 1
14. Lazio - Lecce 1
15. Inter - Bologna 1
Niedziela 05.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Chelsea - Aston Villa 1
2. Manchester City - Liverpool 2
3. Rennes - Lyon 2
4. Nancy - PSG 2
5. Getafe - Almeria 1
6. Valladolid - Valencia 2
7. Schalke - Wolfsburg 1
8. Lech - Legia 1
9. Atalanta - Sampdoria 2
10. Genoa - Napoli 2
Shut The f*** Up And Train
...
Specjalista
Szacuny
74
Napisanych postów
34600
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434089
Tydzień 4
Sobota 04.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 15.30)
1. Sunderland - Arsenal 2
2. Wigan - Middlesbrough x
3. Blackburn - Manchester Utd 2
4. Le Havre - Le Mans x
5. Lorient - Bordeaux 2
6. Lille - Valenciennes 1
7. Villareal - Betis 1
8. Barcelona - Atletico x
9. Hoffenheim - Eintracht 2
10. Leverkusen - Hertha 1
11. VfB Stuttgart - Werder x
12. GKS Bełchatów - Ruch 1
13. Polonia Warszawa - Odra 1
14. Lazio - Lecce 1
15. Inter - Bologna 1
Niedziela 05.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Chelsea - Aston Villa 1
2. Manchester City - Liverpool 2
3. Rennes - Lyon 2
4. Nancy - PSG x
5. Getafe - Almeria 1
6. Valladolid - Valencia 2
7. Schalke - Wolfsburg 1
8. Lech - Legia 2
9. Atalanta - Sampdoria 1
10. Genoa - Napoli 2
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
238
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3635
Tydzień 4
Sobota 04.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 15.30)
1. Sunderland - Arsenal 2
2. Wigan - Middlesbrough X
3. Blackburn - Manchester Utd 2
4. Le Havre - Le Mans 2
5. Lorient - Bordeaux 2
6. Lille - Valenciennes 1
7. Villareal - Betis 1
8. Barcelona - Atletico 1
9. Hoffenheim - Eintracht 2
10. Leverkusen - Hertha 1
11. VfB Stuttgart - Werder 2
12. GKS Bełchatów - Ruch X
13. Polonia Warszawa - Odra 1
14. Lazio - Lecce 1
15. Inter - Bologna 1
Niedziela 05.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Chelsea - Aston Villa 1
2. Manchester City - Liverpool 2
3. Rennes - Lyon 2
4. Nancy - PSG 2
5. Getafe - Almeria 1
6. Valladolid - Valencia 2
7. Schalke - Wolfsburg 1
8. Lech - Legia 2
9. Atalanta - Sampdoria 1
10. Genoa - Napoli 2
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
15
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
198
blad
Zmieniony przez - Curtis123 w dniu 2008-10-03 19:18:50
...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
626
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
15250
Tydzień 4
Sobota 04.10.2008 (typujemy do soboty do godz. 15.30)
1. Sunderland - Arsenal 2
2. Wigan - Middlesbrough x
3. Blackburn - Manchester Utd 2
4. Le Havre - Le Mans 2
5. Lorient - Bordeaux 2
6. Lille - Valenciennes 1
7. Villareal - Betis 1
8. Barcelona - Atletico x
9. Hoffenheim - Eintracht 1
10. Leverkusen - Hertha 1
11. VfB Stuttgart - Werder 2
12. GKS Bełchatów - Ruch 1
13. Polonia Warszawa - Odra 1
14. Lazio - Lecce 1
15. Inter - Bologna 1
Niedziela 05.10.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Chelsea - Aston Villa 1
2. Manchester City - Liverpool x
3. Rennes - Lyon 2
4. Nancy - PSG x
5. Getafe - Almeria 1
6. Valladolid - Valencia 2
7. Schalke - Wolfsburg 1
8. Lech - Legia x
9. Atalanta - Sampdoria 1
10. Genoa - Napoli 2