Witam.
Mam pewna watpliwosc.. mianowicie - cwicze splitem 3 razy w tygodniu w poniedzialek, srode i piatek. Natomiast wtorek, czwartek oraz sobote robie tylko ABSII ktory nie zajmuje wiecej niz 5 minut.
I teraz pojawiaja sie pytania odnosnie posilkow:
1. W dni treningowe od razu po treningu szamam bialy ryz wiec czy jest sens go spozywac takze w te dni co cwicze brzuch? Czy moze lepiej jest go zastapic np ryzem parabolicznym badz kasza?
2. Czy w te dni takze unikac warzyw w tym posilku?
Wiem ze to tylko kilka minut treningu ale chce wiedziec co o tym myslicie. Dotychczas jadlem rowniez tak jak w zwykly dzien treningowy czyli bialy ryz plus jakies tam miesko czy ryba i staralem sie unikac warzyw oraz tluszczy. Z gory dzieki za pomoc
Mam pewna watpliwosc.. mianowicie - cwicze splitem 3 razy w tygodniu w poniedzialek, srode i piatek. Natomiast wtorek, czwartek oraz sobote robie tylko ABSII ktory nie zajmuje wiecej niz 5 minut.
I teraz pojawiaja sie pytania odnosnie posilkow:
1. W dni treningowe od razu po treningu szamam bialy ryz wiec czy jest sens go spozywac takze w te dni co cwicze brzuch? Czy moze lepiej jest go zastapic np ryzem parabolicznym badz kasza?
2. Czy w te dni takze unikac warzyw w tym posilku?
Wiem ze to tylko kilka minut treningu ale chce wiedziec co o tym myslicie. Dotychczas jadlem rowniez tak jak w zwykly dzien treningowy czyli bialy ryz plus jakies tam miesko czy ryba i staralem sie unikac warzyw oraz tluszczy. Z gory dzieki za pomoc

Krzysztof Piekarz