SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nano Vapor + Anabolic Halo + ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10603
Witam ! Chcialbym wziąść cykl na odzywkach który wspomoże mi mase oraz siłe , chodź bardziej bym wolał siłe. Chcialem polaczyc Nano Vapor z Anabolic Halo i do tego vanadyl z firmy dynamitze oraz aplodan , białko może Syntha i jakieś witaminy. Brałem jzu storm , deca stack , shock therapy , hp , cp , nitrobolon , jezeli byscie mieli propozycje innego lepszego cyklu prosze o przyklady :) z gory dzieki pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10603
???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24448
Diete masz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10603
tak mniej wiecej mam :) zastanwialem sie moze zeby wziasc nano vapor , anabolic halo , bialko syntha , jakas glutamine no i nie wiem co jeszcze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24448
Nano Vapor + Anabolic Halo i ew. białko. Trzymaj miche i powodzenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10603
i co nic do tego ?? juz ?? nawet zadnej glutaminy ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24448
A po co masz sie faszerowac czymś co przy twoim stażu nie spelni praktycznie zadnej roli.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6
Sluchaj... ja jestem w trakcie brania nano vapor i anabolic halo. I powiem ze to jest najlepszy cykl jaki do tej pory bralem, nie musisz wiecej dokupywac suplow, to Ci starczy! W trakcie treningu mam tyle energii i sily ze sodoma :) moglbym ciagle cwiczyc i biegac itp, alee... jak skoncze trening i PO treningu wezme anabolic halo, to tu sie zaczyna problem u mnie. Czuje sie okropnie, mam zawroty glowy, zbiera mnie na wymioty itp, czuje sie jak po dragach serio! Byc moze mam za slaby organizm, i ten cykl jest za mocny dla mnie, niewiem... Bede musial zmniejszych dawki boo jeszcze troche bede tak jechal to nie wytrzymam. Powiem tak, 15 min po treningu wszedlem do lazienki sie umyc to myslalem ze juz z niej nie wyjde... Bylem pewny ze zaraz zemdleje albo i jeszcze gorzej, ( mozecie mi nie wierzyc, ale ja mowie co sie ze mna dzieje w trakcie tego cyklu). Tak wiec mysle ze nanovapor i anabolic halo powinno ci starczyc, nic wiecej :) pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitro or n.o.-xplode

Następny temat

hyper strenght

electro
Polecane artykuły