SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co sadzicie o tym produkcie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9702
popieram przedmówce
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 127
a do tego jakbym bral bialko ?? jak to jest z bialkiem warto brac ?? waze 62kg i biore 80 tak tylko dla mniej wiecej porownania czy tych moich 60kg przytylbym przez bialko ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9702
są ludzie którzy ważą 120 a biorą 60 albo ważą 50 kg a biorą 150... to nie ma nic do tego...
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
waze 62kg i biore 80 - za co tyle bierzesz?


a teraz poważnie:
poczytaj tematy z odżywiania i tr dla początkujących, do supli nie musisz na razie zaglądać, nie ma takiej potrzeby
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 127
chcialbym przytyc tak do 70-75kg co mago zrobic? bialko mi w tym pomoze??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
ja tam raczej nie odczuwam nic czy biore czy nie biore...czy special two czy vita-min plus...moze oczywiscie o dlugim dawkowaniu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 127
a konkretnie jesli chodzi o bialko to chcialbym uslyszec co sadzicie o ostrowie wpc nadaje sie zeby to brac?? zaznaczam ze nigdy niczego nie bralem i nie chodzilem praktycznie na silownie i teraz zamierzam sie przylozyc i zaczac chodzic
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
patrz wyżej,nie ma konieczności przy tak nikłej wadze,drób/wołowine/jaja/ryż itd kup;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 127
ale czy to oznacza ze wogole nie ma sensu brac bialka ? nic mi nie da?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
biało w postaci supli generalnie jest po to, coby zycie ułatwiać, jeśli ktoś wazy >100kg, no to nie przeje siłą rzeczy z żarcia tyle protein, ile jest mu potrzebne, ty ważac 60kg te 140g dziennie bezproblemowo zjesz, matroszcze sie o zbilansowane żarcie z dużą podażą wszystkich składników, z dużą nadwyżką kcal, bo jest ci to potrzebne coby masy nabrać,

to nie jest tak, że sobie kupisz biała, to urośniesz, czy nie urośniesz,
białem czy gainerem mozesz sie wspomóc, ale nie jest to niezbedne

primo to jw ci pisałem odzywianie i tr dla poczatkujacych -> podwieszone i nie tylko, poczytasz, to ci sie rozjaśni z pewnością;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko i kreatyna - jak to brać?

Następny temat

Nie wiem co brać

electro
Polecane artykuły