SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gain bolic 6000...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2850

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie-czy gain bolic 6000 można pić z mlekiem czy tylko z wodą??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12666
Na luzie można z mlekiem

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11508
tylko z woda kolego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59643


Bo że niby co ?

"Póki żyję mogę wszystko ! Wszystko jest możliwe !" ;)
"Jak dobrą lekcję traktuj każdą porażkę" ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11508
bo jest tam kreatyna fakt w 100g jest 1,5g ale zawsze jest. I tak proponuje producent
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11508
po twoim profilu widac ze nie zabardzo masz wiedze wiec czytaj
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12666
Danieloo to miała być próba ironii? Jeśli tak to nie wyszło, nie wprowadzaj w błąd.

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11508
UWAZASZ ZE MOZNA?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8360
Z wodą jest ohydne, tylko z mlekiem i nic to niezaszkodzi tej odrobinie krety.

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11508
jak producent pisze ze z woda to zwoda trudne takie,najpierw kupujecie suple a potem pytacie, a nawet nikt nie przeczyta etykiety
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11508
chcesz to pij z czym chcesz
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

~~ Propozycje odzywek na cykl 250 zl SOGI za pomoc~~

Następny temat

Ultimate Nutrition - Whey Supreme

electro
Polecane artykuły