Mam pytanie-czy gain bolic 6000 można pić z mlekiem czy tylko z wodą??
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...


Bo że niby co ?

"Póki żyję mogę wszystko ! Wszystko jest możliwe !" ;)
"Jak dobrą lekcję traktuj każdą porażkę" ;)
...
bo jest tam kreatyna fakt w 100g jest 1,5g ale zawsze jest. I tak proponuje producent 

...
Danieloo to miała być próba ironii? Jeśli tak to nie wyszło, nie wprowadzaj w błąd.
Ręce które ćwiczą
...
Z wodą jest ohydne, tylko z mlekiem i nic to niezaszkodzi tej odrobinie krety.
"Que no me matara me fortalecera"
...
jak producent pisze ze z woda to zwoda trudne takie,najpierw kupujecie suple a potem pytacie, a nawet nikt nie przeczyta etykiety
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
~~ Propozycje odzywek na cykl 250 zl SOGI za pomoc~~
Następny temat
Krzysztof Piekarz
