SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nowa Kurtka Scoch&Soda TANIO ROZMIAR XL

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15934


Jak w temacie , więcej :
http://allegro.pl/show_item.php?item=423003605

Jestem otwarty na wszelakie propozycje
Cena w sklepie około 140 złotych
za 100 oddam ,nigdy nie noszona...
Foto powyżej.

Zmieniony przez - Mankament w dniu 2008-08-21 11:56:49

"opinia publiczna to dziwka" -
Napoleon Bonaparte

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1026 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32333
na allegro chcesz 90 ale żyd z Ciebie

##JeŚLI DoPiNg TO tYlKo fOrMa naJCzYStSZA##

##SFD FIGHT CLUB##

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15934
zmieniłem , po wpisaniu posta na sfd , aktualna 90,zgadza się , czy to na allegro czy na sfd żadna różnica;]

"opinia publiczna to dziwka" -
Napoleon Bonaparte

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33140
to bardziej na jesien czy na wiosne? btw. siema :)

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15934
siema:P wiosna-lato , w sumie jesien jakby sie uparl :P jak tam :D? jest rozstep jest postep:D? :)?

"opinia publiczna to dziwka" -
Napoleon Bonaparte

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33140
moze ja wezme, podoba mi sie dam znac jutro

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15934
masz moje gadu w profilu , ja Twojego numeru szukam ale znaleźć nie mogę... więc jak coś to pisz, myślę , że się dogadamy , co do ceny itd... na pewno będziesz zadowolony i nie stracisz .

"opinia publiczna to dziwka" -
Napoleon Bonaparte

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Yamaha TZR 125 TANIO

Następny temat

[S] Olimp BCAA i Gain BOlic 6000

Shoty
Polecane artykuły