witam mam jeden problem, mianowicie z ukladaniem fryzury nei mam problemu ale mam takie kształty twarzy, ze najlepiej wygladam mając przylizane włosy na bokach i tu pytanie, czym najlepiej to zrobic bo zwyklego żelu muszę dawac bardzo duzo i nie zawsze otezymuje pożądany efekt, a probowałem gumy plastycznej firmy wella i o to mniej więcej mi chodziło ( cięższa konsystencja i jest gęstsza) ale jej cena za małe opakowanie wynosi 15 zł co starczyłoby moze na 2 tygodnie. Macie moze podobne propozycje w korzystniejszej cenie?
Zmieniony przez - sens_89 w dniu 2008-08-10 12:03:29
Zmieniony przez - sens_89 w dniu 2008-08-10 12:03:29
Krzysztof Piekarz
