Widzisz to forum byc moze czyta twoj przyszly oprawca i jak mu napiszesz ze lazcego kopac nie nalezy to moze sobie to wezmie do serca :D
...
Mało który z nich umie czytać 

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti
...
gwiazdor --->u was przeważnie nie uderza sie nawet po niżej pasa
u mnie sólówka oznacza wszystko żeby wygrac ale z reguły soluwka to poprostu skakanie w kilku po przegranym zeby pokazac ,że lepiej nie zaczynac z takimi osobami mówie tu o ulicy. Jesli umawiasz się z kimś na solówkę to musisz przyjśc z obstawą i w tedy masz pewnosc ,że to będzie w miare ("uczciwa") walka ,trzeba też pamiętac o tym że walka to walka a nie cherbatka z przyjaciółką nikt głaskac cie nie będzie
u mnie sólówka oznacza wszystko żeby wygrac ale z reguły soluwka to poprostu skakanie w kilku po przegranym zeby pokazac ,że lepiej nie zaczynac z takimi osobami mówie tu o ulicy. Jesli umawiasz się z kimś na solówkę to musisz przyjśc z obstawą i w tedy masz pewnosc ,że to będzie w miare ("uczciwa") walka ,trzeba też pamiętac o tym że walka to walka a nie cherbatka z przyjaciółką nikt głaskac cie nie będzie
...
zaldiar tak patrzac to u ciebie te solowki to by byly najczesniej walki na noze albo palki bo jak zrobic wszystko zeby wygrac to czego nie brac broni....
...
pałki i noże to może lekka przesada ale co zrobic takie życe
, butelke tez mozna pod to podciagnąc
Zmieniony przez - zaldiar w dniu 2008-07-25 14:25:08
, butelke tez mozna pod to podciagnąc
Zmieniony przez - zaldiar w dniu 2008-07-25 14:25:08
...
Nie nie, nie miałem na myśli burdy na ulicy ani nic w stylu "daj na wino bo w******l". Raczej solówka w stylu pojedynku
"Takiś mocny? To dawaj na solo".
Ale w większości wypadków faktycznie wygląda to mniej więcej tak:
START - 1vs1
JEDEN ZYSKA PRZEWAGĘ - 1vs20
SEKUNDĘ PÓŹNIEJ - 20vs20
"Takiś mocny? To dawaj na solo".
Ale w większości wypadków faktycznie wygląda to mniej więcej tak:
START - 1vs1
JEDEN ZYSKA PRZEWAGĘ - 1vs20
SEKUNDĘ PÓŹNIEJ - 20vs20

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
MMANIAK.PL-pytania,sugeste,rozmowy z nowym partnerem działu!
Następny temat