SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MOŻEMY POMÓC MALUTKIEMU KACPERKOWI

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez OS Kogut z działu FITMAX.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 148
Witam Was
Możemy pomóc maluszkowi, niech każdy da chociaż z 5 zł a dzięki nam chłopczyk może żyć!
Nie traktujmy tego obojętnie, wierzę że pomożemy ja wpłaciłem 100 zł

To jest link do strony z informacją i tekst ze strony TVP LUBLIN
http://ww6.tvp.pl/2926,20080602727006.strona

Kacper urodził się
jako zdrowe dziecko.
Kiedy skończył osiem
miesięcy, dostał
ciężkiej niewydolności
układu krążenia.
Okazało się, że to
nieuleczalna wada
serca i konieczny
jest jego przeszczep.

Kardiomiopatia restrykcyjna to choroba mięśnia sercowego. Nie ma sposobu by ją leczyć. Jedynym rozwiązaniem jest przeszczep serca.To jednak bardzo droga operacja.

Czteroletni chłopiec od miesiąca przebywa w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie. Rodzina chce by Kacper był operowany w szpitalu w Monachium. Nie stać ich jednak na sfinansowanie zabiegu. Pomoc w zebraniu środków zadeklarowała już jedna z lubelskich firm.

To czy uda się zebrać środki na operację w Niemczech zależy od każdego z nas. Przeszczep serca ma kosztować ponad 100 tysięcy euro, do tego dochodzą jeszcze koszty rehabilitacji. (TVL)

Pieniądze można wpłacać na konto w Invest Banku:
21 1680 1248 0000 3333 4444 5555
- z określeniem tytułu wpłaty: „dla Kacpra Zagrodnego".

Żeby do czegoś dojść, musisz najpierw wyjść z domu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
w takich momentach zastanawiam się po co się podatki płaci, po co ZUSy i inne badziewia jeśli w razie choroby nie można liczyć na państwo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 148
Państwo nas wali w d..e dla tego chociaż tym niewinnym i bezradnym trzeba jakoś pomóc

Żeby do czegoś dojść, musisz najpierw wyjść z domu

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to się opłaca...

Następny temat

Wrzut na ściane.

electro
Polecane artykuły