moc i sila
...
Napisał(a)
Tak! to są otwarte zawody ale obowiązuja prepisy PZKFiTS i zawodnicy mogą startować w koszulkach.
dzień bez wstawania jest piękny
...
Napisał(a)
Ale konkretnie z jakiego klubu?? miasta?
KS AZS Politechnika Wrocławska, z Wrocławia
KS AZS Politechnika Wrocławska, z Wrocławia
...
Napisał(a)
Panowie postaram się wydrukować liste startujących zawodników, czakam na mail od organizatora!
Na dzień dzisiejszy zgłosiły się
1.Relax Kamienna Góra
2.Reeves Bystrzyca Kłodzka
3.Hutnik Pieńsk
4.Politechnika Wrocławska??
Na dzień dzisiejszy zgłosiły się
1.Relax Kamienna Góra
2.Reeves Bystrzyca Kłodzka
3.Hutnik Pieńsk
4.Politechnika Wrocławska??
dzień bez wstawania jest piękny
...
Napisał(a)
to ja chcialbym zglosic zawodnika do 82,5
ale niezrzeszony-boguszów-gorce
ale niezrzeszony-boguszów-gorce
moc i sila
...
Napisał(a)
Zgłoszenia zawodników zawody Strzegom 01.06.2008
Open kobiet
1.Sajewicz Ewelina ( Hutnik Pieńsk)
2.Owsianka Katrzyna ( Relax Kamienna Góra)
3.Ścigała Krystyna ( Relax Kamienna Gora)
4.Madejewska Malwina ( Relax Kamienna Gora)
5.Szczupak Paulina ( Relax Kamienna Gora)
Open juniorów
1.Sajewicz Maciej Hutnik Pieńsk
2.Grześków Damian Hutnik Pieńsk
3.Pomietło Bartosz Hutnik Pieńsk
Do 67,5kg
1.Pikor Mariusz Relax Kamienna Góra
2.Suchodolski Marek Revers Bystrzyca Kłodzka
3.Wojdak Adrian Hutnik Pieńsk
4. ???????? KS AZS Politechnika Wrocław
Do 82,5kg
1.Beresiński Piotr Relax Kamienna Góra
2.Bartoszek Sebastian Relax Kamienna Góra
3.Poprawski Janusz Hutnik Pieńsk
4.????????? NIEZRZESZONY Boguszów-Gorce
Do 100kg
1.Rembiasz Paweł Relax Kamienna Góra
2.Rusiecki Grzegorz Relax Kamienna Góra
3.Hypś Tomasz Relax Kamienna Góra
4.Wielocha Wojciech Relax Kamienna Góra
5.?????????? KS AZS Politechnika Wrocław
6.?????????? KS AZS Politechnika Wrocław
7.Kozieł Patryk Reves Bystrzyca Kłodzka
+100kg
1.Waluga Michał Relax Kamienna Góra
2.Sindrewicz Paweł Relax Kamienna Góra
3.????????? KS AZS Politechnika Wrocław
4.Kasprzyk Łukasz Reves Bystrzyca Kłodzka
Open weteranów
1.Gilbert Wiesław Reves Bystrzyca Kłodzka
Uwaga !
Ilość poszczególnych kategorii wagowych jest uzależniona od ilości zgłoszeń zawodników ( termin zgłaszania i możliwości zwiększenia ilości kategorii wagowych upływa we wtorek 27.05 .PROSZĘ O ZGŁASZANIE TELEFONICZNE LUB PRZEZ mail ( regulamin zawodów)
Open kobiet
1.Sajewicz Ewelina ( Hutnik Pieńsk)
2.Owsianka Katrzyna ( Relax Kamienna Góra)
3.Ścigała Krystyna ( Relax Kamienna Gora)
4.Madejewska Malwina ( Relax Kamienna Gora)
5.Szczupak Paulina ( Relax Kamienna Gora)
Open juniorów
1.Sajewicz Maciej Hutnik Pieńsk
2.Grześków Damian Hutnik Pieńsk
3.Pomietło Bartosz Hutnik Pieńsk
Do 67,5kg
1.Pikor Mariusz Relax Kamienna Góra
2.Suchodolski Marek Revers Bystrzyca Kłodzka
3.Wojdak Adrian Hutnik Pieńsk
4. ???????? KS AZS Politechnika Wrocław
Do 82,5kg
1.Beresiński Piotr Relax Kamienna Góra
2.Bartoszek Sebastian Relax Kamienna Góra
3.Poprawski Janusz Hutnik Pieńsk
4.????????? NIEZRZESZONY Boguszów-Gorce
Do 100kg
1.Rembiasz Paweł Relax Kamienna Góra
2.Rusiecki Grzegorz Relax Kamienna Góra
3.Hypś Tomasz Relax Kamienna Góra
4.Wielocha Wojciech Relax Kamienna Góra
5.?????????? KS AZS Politechnika Wrocław
6.?????????? KS AZS Politechnika Wrocław
7.Kozieł Patryk Reves Bystrzyca Kłodzka
+100kg
1.Waluga Michał Relax Kamienna Góra
2.Sindrewicz Paweł Relax Kamienna Góra
3.????????? KS AZS Politechnika Wrocław
4.Kasprzyk Łukasz Reves Bystrzyca Kłodzka
Open weteranów
1.Gilbert Wiesław Reves Bystrzyca Kłodzka
Uwaga !
Ilość poszczególnych kategorii wagowych jest uzależniona od ilości zgłoszeń zawodników ( termin zgłaszania i możliwości zwiększenia ilości kategorii wagowych upływa we wtorek 27.05 .PROSZĘ O ZGŁASZANIE TELEFONICZNE LUB PRZEZ mail ( regulamin zawodów)
dzień bez wstawania jest piękny
...
Napisał(a)
Wczoraj doszła 5 osobowa ekipa z Legnicy, postaram sie po otrzymaniu od organizatora we wtorek pełną liste zgłoszeń
dzień bez wstawania jest piękny
...
Napisał(a)
Ja mam cheć przybyć na te zawody:) Ale jestem z daleka i nie znam wogóle miasta ;/ Może ktoś potrafi wytłumaczyć droge z dworca PKP do Tej hali???
...::: Każdy jest kowalem własnego losu:::...
...
Napisał(a)
Strzegom to mała mieścina więc łatwo trafić lub zadzwoń do organizatora on Ci wytłumaczy ba może załatwi Ci transport.
dzień bez wstawania jest piękny
...
Napisał(a)
> Open kobiet
> 1.Sajewicz Ewelina ( Hutnik Pieńsk)
> 2.Owsianka Katrzyna ( Relax Kamienna Góra)
> 3.Ścigała Krystyna ( Relax Kamienna Gora)
> 4.Madejewska Malwina ( Relax Kamienna Gora)
> 5.Szczupak Paulina ( Relax Kamienna Gora)
>
> Open juniorów
> 1.Sajewicz Maciej Hutnik Pieńsk
> 2.Grześków Damian Hutnik Pieńsk
> 3.Pomietło Bartosz Hutnik Pieńsk
> 4.Kozieł Patryk Reves Bystrzyca Kłodzka
> Do 67,5kg
> 1.Pikor Mariusz Relax Kamienna Góra
> 2.Suchodolski Marek Revers Bystrzyca Kłodzka
> 3.Wojdak Adrian Hutnik Pieńsk
>4. Polecki Bartłomiej Śródmiescie Legnica
5.> Kochanowski Jakub do 67.5 kg 1985
> Do 75 kg.
> 1.Poprawski Janusz Hutnik Pieńsk
> 2.Beresiński Piotr Relax Kamienna Góra
>3.Mariusz Wawszczyk Osir Strzegom
>4.Kamil Suchodolski Osir Strzegom
> Do 82,5kg
> 1.Bartoszek Sebastian Relax Kamienna Góra
> 2.Grusik Mateusz Śródmiescie Legnica
> 3.????????? NIEZRZESZONY Boguszów-Gorce
> 4.Wypych Piotr Relax Kamienna Góra
> Do 90 kg.
> 1.Rembiasz Paweł Relax Kamienna Góra
> 2.Hypś Tomasz Relax Kamienna Góra
> 3.Fugiel Mirosław Śródmiescie Legnica
> 4. Jurczyński Paweł ok 90 kg KS AZS Politechnika Wrocław
> Do 100kg
> 1.Rusiecki Grzegorz Relax Kamienna Góra
> 2.Wielocha Wojciech Relax Kamienna Góra
> 3. KS A Studziński Grzegorz ok 100 kg 1984 KS AZS Politechnika Wrocław
> 4. Walczynski Marcin Sródmieście Legnica
5. Studziński Grzegorz ok 100 kg 1984
>
> +100kg
> 1.Waluga Michał Relax Kamienna Góra
> 2.Sindrewicz Paweł Relax Kamienna Góra
> 3.Kasprzyk Łukasz Reves Bystrzyca Kłodzka
> 4.Tymków Krzysztof Śródmiescie Legnica
> 5.Ziewiecki Rafał ok 105 kg KS AZS Politechnika Wrocław
>
> Open weteranów
> 1.Gilbert Wiesław Reves Bystrzyca Kłodzka
> 1.Sajewicz Ewelina ( Hutnik Pieńsk)
> 2.Owsianka Katrzyna ( Relax Kamienna Góra)
> 3.Ścigała Krystyna ( Relax Kamienna Gora)
> 4.Madejewska Malwina ( Relax Kamienna Gora)
> 5.Szczupak Paulina ( Relax Kamienna Gora)
>
> Open juniorów
> 1.Sajewicz Maciej Hutnik Pieńsk
> 2.Grześków Damian Hutnik Pieńsk
> 3.Pomietło Bartosz Hutnik Pieńsk
> 4.Kozieł Patryk Reves Bystrzyca Kłodzka
> Do 67,5kg
> 1.Pikor Mariusz Relax Kamienna Góra
> 2.Suchodolski Marek Revers Bystrzyca Kłodzka
> 3.Wojdak Adrian Hutnik Pieńsk
>4. Polecki Bartłomiej Śródmiescie Legnica
5.> Kochanowski Jakub do 67.5 kg 1985
> Do 75 kg.
> 1.Poprawski Janusz Hutnik Pieńsk
> 2.Beresiński Piotr Relax Kamienna Góra
>3.Mariusz Wawszczyk Osir Strzegom
>4.Kamil Suchodolski Osir Strzegom
> Do 82,5kg
> 1.Bartoszek Sebastian Relax Kamienna Góra
> 2.Grusik Mateusz Śródmiescie Legnica
> 3.????????? NIEZRZESZONY Boguszów-Gorce
> 4.Wypych Piotr Relax Kamienna Góra
> Do 90 kg.
> 1.Rembiasz Paweł Relax Kamienna Góra
> 2.Hypś Tomasz Relax Kamienna Góra
> 3.Fugiel Mirosław Śródmiescie Legnica
> 4. Jurczyński Paweł ok 90 kg KS AZS Politechnika Wrocław
> Do 100kg
> 1.Rusiecki Grzegorz Relax Kamienna Góra
> 2.Wielocha Wojciech Relax Kamienna Góra
> 3. KS A Studziński Grzegorz ok 100 kg 1984 KS AZS Politechnika Wrocław
> 4. Walczynski Marcin Sródmieście Legnica
5. Studziński Grzegorz ok 100 kg 1984
>
> +100kg
> 1.Waluga Michał Relax Kamienna Góra
> 2.Sindrewicz Paweł Relax Kamienna Góra
> 3.Kasprzyk Łukasz Reves Bystrzyca Kłodzka
> 4.Tymków Krzysztof Śródmiescie Legnica
> 5.Ziewiecki Rafał ok 105 kg KS AZS Politechnika Wrocław
>
> Open weteranów
> 1.Gilbert Wiesław Reves Bystrzyca Kłodzka
dzień bez wstawania jest piękny
Polecane artykuły