Witam serdecznie.
Mam duzy problem z nogami...glownie z lydkami. Znalazlam wiele informacji na necie, jednak zdania sa podzielone. Otoz moim problemem sa grube lydki. Wygladaja jakby na opuchniete. Jakby woda sie zbierala albo cos takiego. Zawsze bylam szczupla osoba, a problem nog doskwieral mi zawsze. Zawsze mialam grubsze niz inni, moze jest to zwiazane z tym, ze od dziecinstwa poswiecilam sie sportowemu trybu zycia. Wtedy byly ladne umiesnione. Teraz z wiekiem, zaprzestalam na tyle sportu. Od dziecinstwa poswiecalam pare godzin dziennie (siatkowka glownie). Zdaje sobie sprawe, ze moje nogi nigdy nie beda smukle i piekne...jednak chcialabym by nabraly ksztaltu, szczegolnie by ta 'niby' opuchlizna zniknela.w kostce sa prawie tak samo grube jak na calej dlugosci lydki. Cwicze na steperze codziennie minimum 30 min, jednak bardziej odczuam prace miesni ud. Czy jest jakis spobob na te moje lydki ? Prosze o pomoc.......
Mam duzy problem z nogami...glownie z lydkami. Znalazlam wiele informacji na necie, jednak zdania sa podzielone. Otoz moim problemem sa grube lydki. Wygladaja jakby na opuchniete. Jakby woda sie zbierala albo cos takiego. Zawsze bylam szczupla osoba, a problem nog doskwieral mi zawsze. Zawsze mialam grubsze niz inni, moze jest to zwiazane z tym, ze od dziecinstwa poswiecilam sie sportowemu trybu zycia. Wtedy byly ladne umiesnione. Teraz z wiekiem, zaprzestalam na tyle sportu. Od dziecinstwa poswiecalam pare godzin dziennie (siatkowka glownie). Zdaje sobie sprawe, ze moje nogi nigdy nie beda smukle i piekne...jednak chcialabym by nabraly ksztaltu, szczegolnie by ta 'niby' opuchlizna zniknela.w kostce sa prawie tak samo grube jak na calej dlugosci lydki. Cwicze na steperze codziennie minimum 30 min, jednak bardziej odczuam prace miesni ud. Czy jest jakis spobob na te moje lydki ? Prosze o pomoc.......
Krzysztof Piekarz

