z Warszawy bo nie chce za przesyłke płacić. prosze o oferty rozpatrze wszystkie.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Mam SNI 2,724kg (2xciastka z kremem,1xvanilia=3x908g).
Za calosc chce 135zl + KW.
Jesli dalej nei chcesz bawic sie w wysylanie to zignoruj moja oferte
Za calosc chce 135zl + KW.
Jesli dalej nei chcesz bawic sie w wysylanie to zignoruj moja oferte

...
czachusiek zjedz z ceny to moze sie dogadamy na allegro nie całe 1 kg kosztuje 40 zł
massa to podstawa:P
...
Mysle ze biorac pod uwage ceny z allegro moja jest b.korzystna. Najtansze to 50zl bez zabawy w licytacje.
Jak przemyslisz sprawe daj znac.
Jak przemyslisz sprawe daj znac.
...
no może nie bulk ale w porcji 44g jest tam tylko 23g. białka a takie coś mnie nie interere :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
LCD 32" SAMSUNG, nowy, 1699zl
Następny temat
Krzysztof Piekarz