SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Sprzedam ciuchy - GASP, EVERLAST, ADIDAS !!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1409
Witam,
Dzisiaj do sprzedania mam używane bluzy gasp, everlast oraz adidas. Nie sprzedaję tu pierwszy raz co możecie sprawdzić wpisując mój pseudonim w wyszukiwarce. Zawsze są wszyscy zadowoleni :)
Wszystkie bluzy są wyprane i w naprawdę świetnym stanie co widać na zdjęciach. Poruszam się samochodem więc to pewnie dlatego. Nie mają żadnych przetarć otarć ani przebarwień. Sprzedaję je dlatego, że są mi za małe :)
Bluzy GASP jak widać po wymiarach wypadają jak plus/minus XL/XXL everlast czy pitbull.
Ceny oczywiście dobre :)


GASP szara
Cena sklepowa 123 zł
Szerokość od pachy do pachy (w klatce) - 63 cm x 2
Długość całkowita (od pleców) - 71 cm
Długość rękawa od pachy - 55 cm
Przód
]
Tył
]


GASP czarna (praktycznie nieużywana tylko raz prana)
Cena sklepowa 123 zł
Szerokość od pachy do pachy (w klatce) - 63 cm x 2
Długość całkowita (od pleców) - 71 cm
Długość rękawa od pachy - 55 cm
Przód

Tył



Everlast XL (kolor beż/kremowy??)
Cena sklepowa 129 zł
Szerokość od pachy do pachy (w klatce) - 60 cm x 2
Długość całkowita (od pleców) - 67 cm
Długość rękawa od pachy - 55 cm
Przód



Adidas L (kolor czarny)
Cena sklepowa 119 zł
Szerokość od pachy do pachy (w klatce) - 60 cm x 2
Długość całkowita (od pleców) - 70 cm
Długość rękawa od pachy - 53 cm
Przód

Tył




Bezpośrednie linki do zdjęć!

gasp szara przód
http://images31.fotosik.pl/217/48b744de49772ceb.jpg

gasp szara tyl
http://images24.fotosik.pl/196/a03b909157034e2c.jpg

gasp czarna przod
http://images24.fotosik.pl/196/3c1841eeb8b78c42.jpg

gasp czarna tył
http://images32.fotosik.pl/217/148b4fc591ff4257.jpg

everlast
http://images31.fotosik.pl/217/eb6fd66d7fa42e4b.jpg

adidas przód
http://images31.fotosik.pl/217/9b41cc78be630850.jpg

adidas tyl
http://images30.fotosik.pl/196/9a20270b2829f2c4.jpg


Zmieniony przez - Ripper14 w dniu 2008-04-14 23:46:50

...każdy człowiek tworzy samego siebie...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Ripper14 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 87320

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Usunięty przez Ripper14 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1409

...każdy człowiek tworzy samego siebie...

...
Napisał(a)
Usunięty przez Ripper14 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1409

...każdy człowiek tworzy samego siebie...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1409
Ceny -

NOWE CENY !!

Gasp szara 59,9 zł
Gasp czarna 69,9 zł
Everlast 59,9 zł
Adidas 59,9 zł

Wszystkie ceny z wliczonymi kosztami wysyłki (jeśli wpłata na konto).
Możliwość allegro.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - AFS w dniu 2008-04-15 20:34:38

...każdy człowiek tworzy samego siebie...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13164
Z jakiego materiału jest wykonana bluza Adidas?(spr metke pls) oraz jaki "staż" bluzy(ile w niej chodziłeś)?
Podobnie GASP czarna [(praktycznie nieużywana tylko raz prana) wiesz bluzę można prać raz na pół roku, albo od razu po założeniu ] xD
daj jakis kontakt do Ciebie, najlepiej GG - albo zagadaj
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1409
Tu masz opis gaspa i rzeczywiście jest taka jak opisują. Naprawdę bardzo mało w niej chodziłem zresztą widać, że jest jak nowiutka.
http://gasp.com.pl/index.php?page=2&im=2&id_prod=33

Adidas jest 100% bawełny mały przebieg nigdy mi jakoś nie leżała, bo jak ja kupiłem to juz byla za mała niestety..

GG: 11401463
pisz nawet jak mnie nie ma moge byc na niewidocznym!

Zmieniony przez - AFS w dniu 2008-04-16 00:06:17

...każdy człowiek tworzy samego siebie...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1409
nadal aktualne!! pozdrawiam zdjecia w 1 poście na koncu!

...każdy człowiek tworzy samego siebie...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13164
Dałeś poprawne GG?
A jak tak to wejdź na niego czasem :p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1565 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 27417
nie masz może nadgarstników HARDCORE POWER WRIST STRAPS ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam bluze MOLESTY XXL

Następny temat

kupie dobre i tanie bialko

electro
Polecane artykuły