SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tatuaż - najlepsza stronka z dziarami :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2264
Cześć. Wątków o Tatoo jest sporo, ale nie chciałbym, żeby ten link gdzieś utonął, bo myślę, że wielu z Was może się przydać, dla tego chcę się podzielić stronką, którą mi podesłał "maniak" tatuaży,a z której ja zaczerpnąłem sporo nowych inspiracji...

Stronka jest podzielona tematycznie oraz z miejscami ciała, gdzie się chcemy pomalować ;)

http://bmeink.com/bme-tatt.html

Jeśli taka stronka by już tutaj była, to proszę o zamknięcie wątku, a jak nie to proszę o oceny :)

Miłego oglądania:)Wiele godzin przed Wami :)

sam nie wiem...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16683
to nieodpowiednie forum na to pytanie...
kupiles sprzet a nie masz o tym pojecia?
wysle privem linka na forum, gdzie zajmuja sie tatuazami m.in. i sa profesjonalistami
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15525
o kurczę , faktycznie swietna stronka

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2264
Cieszę się :)

Przyznam, że jeśli Ktoś szuka "swojego" tematu to warto tutaj zaglądnąć, żeby kiedyś nie żałować swego miejsca na ciele:)

A SOG'iem, nie pogardzę...


Zmieniony przez - donpatricc w dniu 2008-04-08 14:50:06

sam nie wiem...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8961
Ale żebranina, nie wstyd Ci? Interesuję się tatuażem, to łap Stronka fajna, jak szukałam inspiracji, nie natrafiłam na nią, ale i tak preferuję tatuaż autorski i takowy posiadam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2264
Dzięki
Jeśli chodzi o sogacze, to ot tak jeśli komuś się stronka spodoba
Ładne plecy



Zmieniony przez - donpatricc w dniu 2008-04-08 16:16:33

sam nie wiem...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8961
Na tym zdjęciu to żadne a nie ładne Ale fotka stara, trochę już nad nimi popracowałam. No chyba, że mojego ptaszka masz na myśli
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2264
Twój ptaszek mnie nie interesuje
A tak na serio - ładne barwy i wielkość i kształt. Całościowo jest to ładnie zgrane. Trochę mi phenixem zalatuje, ale one wszystkie do siebie podobne, jeśli chodzi o nasycenie barwami...
Robiłaś w studio? Chodzi mi o kasiorkę i czas??Ile zabiegów?? Jeśli możesz się pochwalić

sam nie wiem...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8961
No bo to jest feniks

Tak, robiłam w studio, oddałam się w dobre ręce, bo gość który mnie tatuował jest prawdopodobnie jednym z lepszych w kraju,a przy okazji moim znajomym, tak więc cena nieadekwatna, bo 350 zł ode mnie wziął No i robiłam cały na raz, 2,5 godziny to trwało. Ale to był błąd, bo ból masakryczny, poza tym nie powinno się tak robić, bo później dużo tuszu wypływa z osoczem i trzeba poprawiać. Za duży szok dla organizmu. No ale bałam się, że tatuażysta czmychnie za granicę, gdzie też pracuje i zostanę z rozgrzebanym w połowie wzorem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2264
Aha - no właśnie, bo tak mi się wydawało, że na jedno podejście to nie wygląda

OK, dzięki - to fajny ten feniks

sam nie wiem...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8961
Ale było na jedno- 2,5 godzinki, coś mnie źle zrozumiałeś...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2264
No to nadal nie rozumie...??
W jednej sesji został zrobiony zarys i wypełniony kolorem??

sam nie wiem...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czemu sie czerwienie?

Następny temat

masakra

electro
Polecane artykuły