Witam!
Jak powinno się wykonywać 6 weidera? Ja robiłem tak -
pierwsze ćwiczenie sześć razy,
drugie ćwiczenie sześć razy i tak do szóstego ćwiczenia. Przerwa i tak jeszcze 2 serie.
A nie powinno być tak?
Pierwsze ćwiczenie jeden raz,
Drugie ćwiczenie jeden raz i tak do szóstego. Przerwa i 2 serie.
Czyli czy mam każde ćwiczenie sześć razy NA RAZ w serii czy każde po jednym?
Ja robiłem tak jak w 1 przykładzie, jaeli robiłem źle, to zacząć od nowa?
Jak powinno się wykonywać 6 weidera? Ja robiłem tak -
pierwsze ćwiczenie sześć razy,
drugie ćwiczenie sześć razy i tak do szóstego ćwiczenia. Przerwa i tak jeszcze 2 serie.
A nie powinno być tak?
Pierwsze ćwiczenie jeden raz,
Drugie ćwiczenie jeden raz i tak do szóstego. Przerwa i 2 serie.
Czyli czy mam każde ćwiczenie sześć razy NA RAZ w serii czy każde po jednym?
Ja robiłem tak jak w 1 przykładzie, jaeli robiłem źle, to zacząć od nowa?
Krzysztof Piekarz