...
Specjalista
Szacuny
74
Napisanych postów
34600
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434089
Tydzień 6
Poniedziałek 10.03.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Sparta Praga - Teplice 1
2. Nantes - Grenoble s
3. St. Pauli - 1860 Monachium x
4. Belenenses - Boavista 2
5. Debreceni VSC - Siofok x
Wtorek 11.03.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.45)
1. Barnsley - Ipswich 1
2. Lens - Lille x
3. Energie Cottbus - VfB Stuttgart 2
4. Gretna - St. Mirren 1
5. Inter Mediolan - Liverpool 2
Środa 12.03.2008 (typujemy do środy do godz. 17.30)
1. Aston Villa - Middlesbrough 1
2. Portsmouth - Birmingham x
3. Zenit Petersburg - Marseille 2
4. Hamburger SV - Bayer Leverkusen 1
5. Bayern Monachium - Anderlecht 1
6. Everton - Fiorentina x
7. PSV - Tottenham 1
8. Getafe - Benfica 2
9. Werder Brema - Glasgow Rangers 1
10. Sporting Lizbona - Bolton x
Piątek 14.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Beerschot - Standard Liege 1
2. Dijon - Bastia 2
3. Groningen - Heerenveen 2
4. Schalke - Duisburg 1
5. Polonia Bytom - Korona Kielce x
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
...
Początkujący
Szacuny
13
Napisanych postów
16209
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
131096
Tydzień 6
Poniedziałek 10.03.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Sparta Praga - Teplice 1
2. Nantes - Grenoble 1
3. St. Pauli - 1860 Monachium x
4. Belenenses - Boavista x
5. Debreceni VSC - Siofok 1
Wtorek 11.03.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.45)
1. Barnsley - Ipswich 1
2. Lens - Lille 1
3. Energie Cottbus - VfB Stuttgart 2
4. Gretna - St. Mirren 2
5. Inter Mediolan - Liverpool 1
Środa 12.03.2008 (typujemy do środy do godz. 17.30)
1. Aston Villa - Middlesbrough 1
2. Portsmouth - Birmingham x
3. Zenit Petersburg - Marseille 1
4. Hamburger SV - Bayer Leverkusen 1
5. Bayern Monachium - Anderlecht 1
6. Everton - Fiorentina 1
7. PSV - Tottenham 1
8. Getafe - Benfica 1
9. Werder Brema - Glasgow Rangers 1
10. Sporting Lizbona - Bolton 1
Piątek 14.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Beerschot - Standard Liege 2
2. Dijon - Bastia 2
3. Groningen - Heerenveen x
4. Schalke - Duisburg 1
5. Polonia Bytom - Korona Kielce 2
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
6460
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
25989
Tydzień 6
Poniedziałek 10.03.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Sparta Praga - Teplice 1
2. Nantes - Grenoble 1
3. St. Pauli - 1860 Monachium 2
4. Belenenses - Boavista 2
5. Debreceni VSC - Siofok 1
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
5444
Wiek
12 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
67816
Tydzień 6
Poniedziałek 10.03.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Sparta Praga - Teplice 1
2. Nantes - Grenoble 1
3. St. Pauli - 1860 Monachium 1
4. Belenenses - Boavista 1
5. Debreceni VSC - Siofok 1
...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
3447
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
55097
Poniedziałek 10.03.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Sparta Praga - Teplice 1
2. Nantes - Grenoble 1
3. St. Pauli - 1860 Monachium 2
4. Belenenses - Boavista 1
5. Debreceni VSC - Siofok 1
Wtorek 11.03.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.45)
1. Barnsley - Ipswich 1
2. Lens - Lille 1
3. Energie Cottbus - VfB Stuttgart 1
4. Gretna - St. Mirren X
5. Inter Mediolan - Liverpool 1
Środa 12.03.2008 (typujemy do środy do godz. 17.30)
1. Aston Villa - Middlesbrough 1
2. Portsmouth - Birmingham 1
3. Zenit Petersburg - Marseille 1
4. Hamburger SV - Bayer Leverkusen 1
5. Bayern Monachium - Anderlecht 1
6. Everton - Fiorentina 1
7. PSV - Tottenham 1
8. Getafe - Benfica 1
9. Werder Brema - Glasgow Rangers 1
10. Sporting Lizbona - Bolton 1
Piątek 14.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Beerschot - Standard Liege X
2. Dijon - Bastia 2
3. Groningen - Heerenveen 1
4. Schalke - Duisburg 1
5. Polonia Bytom - Korona Kielce 1
...
Początkujący
Szacuny
11
Napisanych postów
8571
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
90813
Tydzień 6
Poniedziałek 10.03.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Sparta Praga - Teplice 1
2. Nantes - Grenoble 1
3. St. Pauli - 1860 Monachium 2
4. Belenenses - Boavista 2
5. Debreceni VSC - Siofok 1
Wtorek 11.03.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.45)
1. Barnsley - Ipswich X
2. Lens - Lille 2
3. Energie Cottbus - VfB Stuttgart 2
4. Gretna - St. Mirren 1
5. Inter Mediolan - Liverpool 1
Środa 12.03.2008 (typujemy do środy do godz. 17.30)
1. Aston Villa - Middlesbrough 1
2. Portsmouth - Birmingham 1
3. Zenit Petersburg - Marseille 1
4. Hamburger SV - Bayer Leverkusen 1
5. Bayern Monachium - Anderlecht 1
6. Everton - Fiorentina 1
7. PSV - Tottenham 1
8. Getafe - Benfica 1
9. Werder Brema - Glasgow Rangers 1
10. Sporting Lizbona - Bolton 1
Piątek 14.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Beerschot - Standard Liege 2
2. Dijon - Bastia 2
3. Groningen - Heerenveen 2
4. Schalke - Duisburg 1
5. Polonia Bytom - Korona kielce 2
Shut The f*** Up And Train
...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
6194
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
22325
Tydzień 6
Poniedziałek 10.03.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Sparta Praga - Teplice 1
2. Nantes - Grenoble x
3. St. Pauli - 1860 Monachium 2
4. Belenenses - Boavista 2
5. Debreceni VSC - Siofok 1
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
10067
Wiek
32 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
27778
Wtorek 11.03.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.45)
1. Barnsley - Ipswich 1
2. Lens - Lille x
3. Energie Cottbus - VfB Stuttgart 2
4. Gretna - St. Mirren 1
5. Inter Mediolan - Liverpool 2
Środa 12.03.2008 (typujemy do środy do godz. 17.30)
1. Aston Villa - Middlesbrough 1
2. Portsmouth - Birmingham 1
3. Zenit Petersburg - Marseille 2
4. Hamburger SV - Bayer Leverkusen 1
5. Bayern Monachium - Anderlecht 1
6. Everton - Fiorentina 1
7. PSV - Tottenham 1
8. Getafe - Benfica 2
9. Werder Brema - Glasgow Rangers 1
10. Sporting Lizbona - Bolton x
Piątek 14.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Beerschot - Standard Liege 1
2. Dijon - Bastia 2
3. Groningen - Heerenveen 2
4. Schalke - Duisburg 1
5. Polonia Bytom - Korona Kielce 2
Scio me nihil scire. - Sokrates
We will never die, because we are UNITED !
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
1800
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
72338
Wtorek 11.03.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.45)
1. Barnsley - Ipswich 1
2. Lens - Lille X
3. Energie Cottbus - VfB Stuttgart 2
4. Gretna - St. Mirren 1
5. Inter Mediolan - Liverpool 1