Wtorek 19.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Sheffield Wednesday - Coventry 0
2. Schalke - FC Porto 1
3. Liverpool - Inter Mediolan 2
4. Olympiakos Pireus - Chelsea 2
5. AS Roma - Real Madryt 2
Środa 20.02.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Motherwell - Inverness 2
2. Arsenal - AC Milan 1
3. Celtic - Barcelona 2
4. Fenerbahce - Sevilla 2
5. Olympique Lyon - Manchester Utd 2
Czwartek 21.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 17.30)
Wtorek 19.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Sheffield Wednesday - Coventry 2
2. Schalke - FC Porto X
3. Liverpool - Inter Mediolan 1
4. Olympiakos Pireus - Chelsea X
5. AS Roma - Real Madryt 1
Środa 20.02.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Motherwell - Inverness 1
2. Arsenal - AC Milan X
3. Celtic - Barcelona X
4. Fenerbahce - Sevilla 1
5. Olympique Lyon - Manchester Utd 2
Czwartek 21.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 17.30)
Wtorek 19.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Sheffield Wednesday - Coventry 2
2. Schalke - FC Porto X
3. Liverpool - Inter Mediolan 1
4. Olympiakos Pireus - Chelsea X
5. AS Roma - Real Madryt 2
Środa 20.02.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Motherwell - Inverness 1
2. Arsenal - AC Milan 1
3. Celtic - Barcelona X
4. Fenerbahce - Sevilla 1
5. Olympique Lyon - Manchester Utd 2
Czwartek 21.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 17.30)
Wtorek 19.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Sheffield Wednesday - Coventry 2
2. Schalke - FC Porto x
3. Liverpool - Inter Mediolan x
4. Olympiakos Pireus - Chelsea 2
5. AS Roma - Real Madryt x
Środa 20.02.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Motherwell - Inverness 1
2. Arsenal - AC Milan 1
3. Celtic - Barcelona x
4. Fenerbahce - Sevilla 2
5. Olympique Lyon - Manchester Utd 2
Czwartek 21.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 17.30)
1. Spartak Moskwa - Olympique Marseille x
2. Panathinaikos - Glasgow Rangers 1
3. Atletico Madryt - Bolton 1
4. Bordeaux - Anderlecht 1
5. Basel - Sporting Lizbona x
Piątek 22.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Genk - St. Truiden 1
2. Sparta Rotterdam - Utrecht x
3. VfL Bochum - Hannover 96 1
4. ŁKS Łódź - Jagiellonia x
5. Korona Kielce - Wisła Kraków 2
Wtorek 19.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Sheffield Wednesday - Coventry x
2. Schalke - FC Porto 2
3. Liverpool - Inter Mediolan 1
4. Olympiakos Pireus - Chelsea 2
5. AS Roma - Real Madryt 2
Środa 20.02.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Motherwell - Inverness 1
2. Arsenal - AC Milan 2
3. Celtic - Barcelona 2
4. Fenerbahce - Sevilla 2
5. Olympique Lyon - Manchester Utd 2
Czwartek 21.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 17.30)
Wtorek 19.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Sheffield Wednesday - Coventry 1
2. Schalke - FC Porto x
3. Liverpool - Inter Mediolan 1
4. Olympiakos Pireus - Chelsea 1
5. AS Roma - Real Madryt x
Środa 20.02.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Motherwell - Inverness x
2. Arsenal - AC Milan 2
3. Celtic - Barcelona 2
4. Fenerbahce - Sevilla 1
5. Olympique Lyon - Manchester Utd 2
Czwartek 21.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 17.30)
1. Spartak Moskwa - Olympique Marseille x
2. Panathinaikos - Glasgow Rangers 2
3. Atletico Madryt - Bolton 1
4. Bordeaux - Anderlecht 1
5. Basel - Sporting Lizbona x
Piątek 22.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Genk - St. Truiden 1
2. Sparta Rotterdam - Utrecht 2
3. VfL Bochum - Hannover 96 1
4. ŁKS Łódź - Jagiellonia x
5. Korona Kielce - Wisła Kraków 2
Wtorek 19.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Sheffield Wednesday - Coventry 1
2. Schalke - FC Porto 1
3. Liverpool - Inter Mediolan X
4. Olympiakos Pireus - Chelsea 2
5. AS Roma - Real Madryt X
Środa 20.02.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Motherwell - Inverness 1
2. Arsenal - AC Milan 1
3. Celtic - Barcelona 2
4. Fenerbahce - Sevilla X
5. Olympique Lyon - Manchester Utd 2
Czwartek 21.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 17.30)
1. Spartak Moskwa - Olympique Marseille X
2. Panathinaikos - Glasgow Rangers 1
3. Atletico Madryt - Bolton 1
4. Bordeaux - Anderlecht 1
5. Basel - Sporting Lizbona X
Piątek 22.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Genk - St. Truiden 1
2. Sparta Rotterdam - Utrecht 2
3. VfL Bochum - Hannover 96 X
4. ŁKS Łódź - Jagiellonia X
5. Korona Kielce - Wisła Kraków 2
Wtorek 19.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Sheffield Wednesday - Coventry 1
2. Schalke - FC Porto x
3. Liverpool - Inter Mediolan 1
4. Olympiakos Pireus - Chelsea 2
5. AS Roma - Real Madryt x
Środa 20.02.2008 (typujemy do środy do godz. 20.45)
1. Motherwell - Inverness 1
2. Arsenal - AC Milan 1
3. Celtic - Barcelona x
4. Fenerbahce - Sevilla 2
5. Olympique Lyon - Manchester Utd 2
Czwartek 21.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 17.30)