...
Ekspert
Szacuny
124
Napisanych postów
23463
Wiek
37 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
95225
Wtorek 12.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.00)
1. Blackpool - Wolverhampton x
2. Crystal Palace - Ipswich 1
3. Stoke - Southampton x
4. Ascoli - Lecce x
5. Modena - Chievo 2
Środa 13.02.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Zenit Sankt Petersburg - Villareal 2
2. Galatasaray Stambuł - Leverkusen x
3. Anderlecht - Bordeaux 2
4. Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
5. Glasgow Rangers - Panathinaikos 1
Czwartek 14.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Aberdeen - Bayern Monachium 2
2. FC Zurich - Hamburger SV 2
3. Rosenborg - Fiorentina 2
4. Bolton - Atletico Madryt 2
5. Slavia Praga - Tottenham 2
Piątek 15.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Red Bull Salzburg - Mattersburg 1
2. Gent - Cercle Brugge x
3. Ajax - Sparta Rotterdam 1
4. Schalke - Wolfsburg 1
5. Maritimo - FC Porto 2
troche się spóźniłem :P
Pozdrawiam :)
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
1800
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
72338
Środa 13.02.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Zenit Sankt Petersburg - Villareal 1
2. Galatasaray Stambuł - Leverkusen X
3. Anderlecht - Bordeaux 2
4. Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
5. Glasgow Rangers - Panathinaikos X
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
2690
Wiek
34 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
26191
Środa 13.02.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Zenit Sankt Petersburg - Villareal 2
2. Galatasaray Stambuł - Leverkusen 1
3. Anderlecht - Bordeaux 1
4. Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
5. Glasgow Rangers - Panathinaikos 1
Czwartek 14.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Aberdeen - Bayern Monachium 2
2. FC Zurich - Hamburger SV 2
3. Rosenborg - Fiorentina X
4. Bolton - Atletico Madryt x
5. Slavia Praga - Tottenham 2
Piątek 15.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Red Bull Salzburg - Mattersburg 1
2. Gent - Cercle Brugge 1
3. Ajax - Sparta Rotterdam 1
4. Schalke - Wolfsburg 1
5. Maritimo - FC Porto 2
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Tydzień 2
Sobota 16.02.2008 (typujemy do soboty do godz. 16.00)
1. Coventry - West Brom
2. Cardiff - Wolverhampton
3. Manchester Utd - Arsenal
4. Auxerre - Toulouse
5. Lens - Nice
6. St. Etienne - Nancy
7. Betis - Real Madryt
8. Espanyol - Sevilla
9. Saragossa - FC Barcelona
10. Energie Cottbus - Borussia Dortmund
11. Duisburg - Stuttgart
12. Karlsruher SC - Leverkusen
13. Celtic - Hearts
14. Parma - AC Milan
15. Juventus - AS Roma
Niedziela 17.02.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Sheffield Utd - Middlesbrough
2. Monaco - Bordeaux
3. Olympique Marsylia - PSG
4. Recreativo Huelva - Deportivo
5. Villareal - Racing Santander
6. Getafe - Valencia
7. Hamburger SV - Bochum
8. Hannover - Bayern
9. Lazio - Atalanta
10. Genoa - Sampdoria
s1-3., n1. Anglia - Puchar Anglii
s4-6., n2-3. Francja - 1 liga
s7-9., n4-6. Hiszpania - 1 liga
s10-12., n7-8. Niemcy - 1 liga
s13. Szkocja - 1 liga
s14-15., n9-10. Włochy - 1 liga
Zmieniony przez - Black Pete w dniu 2008-02-13 13:35:09
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
910
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
11088
Tydzień 2
Sobota 16.02.2008 (typujemy do soboty do godz. 16.00)
1. Coventry - West Brom 2
2. Cardiff - Wolverhampton 1
3. Manchester Utd - Arsenal 1
4. Auxerre - Toulouse 1
5. Lens - Nice 2
6. St. Etienne - Nancy 2
7. Betis - Real Madryt 2
8. Espanyol - Sevilla 2
9. Saragossa - FC Barcelona 2
10. Energie Cottbus - Borussia Dortmund 2
11. Duisburg - Stuttgart 2
12. Karlsruher SC - Leverkusen x
13. Celtic - Hearts 1
14. Parma - AC Milan 2
15. Juventus - AS Roma x
Niedziela 17.02.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Sheffield Utd - Middlesbrough 2
2. Monaco - Bordeaux 2
3. Olympique Marsylia - PSG 1
4. Recreativo Huelva - Deportivo 1
5. Villareal - Racing Santander 1
6. Getafe - Valencia 2
7. Hamburger SV - Bochum 1
8. Hannover - Bayern 2
9. Lazio - Atalanta x
10. Genoa - Sampdoria x
...
Specjalista
Jest liderem w tym dziale
Szacuny
75
Napisanych postów
34613
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434154
Tydzień 2
Sobota 16.02.2008 (typujemy do soboty do godz. 16.00)
1. Coventry - West Brom 1
2. Cardiff - Wolverhampton x
3. Manchester Utd - Arsenal 2
4. Auxerre - Toulouse 1
5. Lens - Nice 1
6. St. Etienne - Nancy x
7. Betis - Real Madryt 2
8. Espanyol - Sevilla 2
9. Saragossa - FC Barcelona 1
10. Energie Cottbus - Borussia Dortmund 2
11. Duisburg - Stuttgart 2
12. Karlsruher SC - Leverkusen 2
13. Celtic - Hearts 1
14. Parma - AC Milan x
15. Juventus - AS Roma 1
Niedziela 17.02.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Sheffield Utd - Middlesbrough 1
2. Monaco - Bordeaux 2
3. Olympique Marsylia - PSG 1
4. Recreativo Huelva - Deportivo x
5. Villareal - Racing Santander 1
6. Getafe - Valencia x
7. Hamburger SV - Bochum 1
8. Hannover - Bayern 2
9. Lazio - Atalanta 1
10. Genoa - Sampdoria x
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi we wtorek:
1. cygan132_____4
2. bercikacm____3
.. bodymaker____3
.. edziu17______3
.. gieceka______3
.. kaczy________3
.. number1one___3
.. sooo_________3
.. susik_89_____3
Rozstrzygnięcia:
1. Blackpool - Wolverhampton X
2. Crystal Palace - Ipswich 2
3. Stoke - Southampton 1
4. Ascoli - Lecce 1
5. Modena - Chievo 2
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
2500
Wiek
38 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
57055
Tydzień 2
Sobota 16.02.2008 (typujemy do soboty do godz. 16.00)
1. Coventry - West Brom 1
2. Cardiff - Wolverhampton x
3. Manchester Utd - Arsenal x
4. Auxerre - Toulouse 1
5. Lens - Nice 1
6. St. Etienne - Nancy x
7. Betis - Real Madryt 2
8. Espanyol - Sevilla 2
9. Saragossa - FC Barcelona 1
10. Energie Cottbus - Borussia Dortmund x
11. Duisburg - Stuttgart 2
12. Karlsruher SC - Leverkusen 2
13. Celtic - Hearts 1
14. Parma - AC Milan x
15. Juventus - AS Roma 2
Niedziela 17.02.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Sheffield Utd - Middlesbrough 1
2. Monaco - Bordeaux 2
3. Olympique Marsylia - PSG x
4. Recreativo Huelva - Deportivo x
5. Villareal - Racing Santander 1
6. Getafe - Valencia 2
7. Hamburger SV - Bochum 1
8. Hannover - Bayern 2
9. Lazio - Atalanta 1
10. Genoa - Sampdoria x
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
1290
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
32002
Tydzień 2
Sobota 16.02.2008 (typujemy do soboty do godz. 16.00)
1. Coventry - West Brom 1
2. Cardiff - Wolverhampton x
3. Manchester Utd - Arsenal 2
4. Auxerre - Toulouse 1
5. Lens - Nice 1
6. St. Etienne - Nancy x
7. Betis - Real Madryt 2
8. Espanyol - Sevilla x
9. Saragossa - FC Barcelona 1
10. Energie Cottbus - Borussia Dortmund 2
11. Duisburg - Stuttgart 2
12. Karlsruher SC - Leverkusen 2
13. Celtic - Hearts 1
14. Parma - AC Milan 2
15. Juventus - AS Roma x
Niedziela 17.02.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Sheffield Utd - Middlesbrough 1
2. Monaco - Bordeaux 2
3. Olympique Marsylia - PSG 1
4. Recreativo Huelva - Deportivo x
5. Villareal - Racing Santander 1
6. Getafe - Valencia x
7. Hamburger SV - Bochum 1
8. Hannover - Bayern 2
9. Lazio - Atalanta 1
10. Genoa - Sampdoria x
"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"
...
Początkujący
Szacuny
5
Napisanych postów
845
Wiek
33 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
14892
Środa 13.02.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Zenit Sankt Petersburg - Villareal 2
2. Galatasaray Stambuł - Leverkusen X
3. Anderlecht - Bordeaux 1
4. Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
5. Glasgow Rangers - Panathinaikos X
Czwartek 14.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Aberdeen - Bayern Monachium 2
2. FC Zurich - Hamburger SV X
3. Rosenborg - Fiorentina 2
4. Bolton - Atletico Madryt x
5. Slavia Praga - Tottenham 2
Piątek 15.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Red Bull Salzburg - Mattersburg 1
2. Gent - Cercle Brugge 1
3. Ajax - Sparta Rotterdam X
4. Schalke - Wolfsburg 1
5. Maritimo - FC Porto 2
Force is what makes the athletic world go round and round and separates the men from the boys.