SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pare fotek !

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No ladnie Seba...NAreszcie zobaczuylam te fotkii z Egiptu)))))))
Tak apropos,co to ma znaczyc,ze prosisz o ocene dziewczyny?:PPPPJa ci Dam jzu mowilam ze ....Zreszta codziennie Ci to powtarzam:PPPDo zobaczenia jutro na meczu MIsku:****
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2754
Ostatnio dosiezny mierzylem rok temu i bylo 50, nie wiem ile jest teraz.
Elis Elis.. wytlumacze ci wszystko jak sie zobaczymy :***,
tak na marginesie to mecz, o ktorym byla mowa wygralismy 24:19 :>

seba 4 kyu, 2 cordao

SFD Fight Club

"Nie poddawajcie się, walczcie..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18798
Teraz musisz miec wiecej bo ja bym tak w zyciu nie skoczyl (kontuzja krocza po pierwsze) a w sumie dosieznego mam 65 bo na w-f sprawdzian mielismy ostatnio.

"U-u-uwaga wszyscy do schronu Mag super hiper mega EmCe w kolejce do mikrofonu"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2754
nie wiem, bardzo nozliwe, postaram sie sprawdzic, ale niestety zamalowali nam skale na scianie i bede musial cos wykombinowac... ale zobaczy sie :)


seba 4 kyu, 2 cordao

SFD Fight Club

"Nie poddawajcie się, walczcie..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A seba wyjezdza na weekend:(((( Na wszelki wypadek,jakbys my si enie zobaczyli, to trzymaj sie cieplo,szalej ,ale ni zabardzo i wogole milej zabawy na mistrzostwach :*****
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 525 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5360
niez;e fotki SG 4YOU

Max700

Just Maniush

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 713 Wiek 39 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 6732
hehe no niezle niezle

!!! To have Perfect Body You must have a Perfect Mind !!!

!!! Champions are Made not Born !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2754


migi mawashi geri jodan

seba 4 kyu, 2 cordao

SFD Fight Club

"Nie poddawajcie się, walczcie..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No ta fotke to chyba widzialam...MOj ty spidermanie-zderzaku:P
...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
To i ja dam SOGa. Także jestem z Kyokushin Fajne fotki.
Też się będę musiał kiedyś zebrać, zeby sobie takie "akszyn" zrobić

Pozdrawiam.

Doradca w działach: Mieszane sztuki walki - MMA i Style tradycyjne
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Foto story (TINY)

Następny temat

Zbiór zdjęć nad NiCkA !

electro
Polecane artykuły