Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
No ladnie Seba...NAreszcie zobaczuylam te fotkii z Egiptu)))))))
Tak apropos,co to ma znaczyc,ze prosisz o ocene dziewczyny?:PPPPJa ci Dam jzu mowilam ze ....Zreszta codziennie Ci to powtarzam:PPPDo zobaczenia jutro na meczu MIsku:****
Szacuny
2
Napisanych postów
730
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
2754
Ostatnio dosiezny mierzylem rok temu i bylo 50, nie wiem ile jest teraz.
Elis Elis.. wytlumacze ci wszystko jak sie zobaczymy :***,
tak na marginesie to mecz, o ktorym byla mowa wygralismy 24:19 :>
Szacuny
4
Napisanych postów
4473
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
18798
Teraz musisz miec wiecej bo ja bym tak w zyciu nie skoczyl (kontuzja krocza po pierwsze) a w sumie dosieznego mam 65 bo na w-f sprawdzian mielismy ostatnio.
"U-u-uwaga wszyscy do schronu Mag super hiper mega EmCe w kolejce do mikrofonu"
" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
A seba wyjezdza na weekend:(((( Na wszelki wypadek,jakbys my si enie zobaczyli, to trzymaj sie cieplo,szalej ,ale ni zabardzo i wogole milej zabawy na mistrzostwach :*****
Szacuny
123
Napisanych postów
34575
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
195972
To i ja dam SOGa. Także jestem z Kyokushin Fajne fotki.
Też się będę musiał kiedyś zebrać, zeby sobie takie "akszyn" zrobić
Pozdrawiam.
Doradca w działach: Mieszane sztuki walki - MMA i Style tradycyjne "Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama
OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie