witam mam pytanie jak cwiczyc mięśnie szyi ? chodzi mi o pogrubienie jej - tylko kapturek + ciezarek czy jest cos jeszcze ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
wieszasz sobie np na pasku ciężarek na głowie i wykonujesz ruchy głową... dół-góra itd... bezpieczniejsza wersja jest taka, że stawiasz opór własną ręką(opierając ją na brodzie) i wykonujesz te ruchy...
Pamiętaj o porządnej rozgrzewce i naprawdę bardzo ostrożnie z ciężarami, bo o kontuzje tutaj wyjątkowo łatwo;/
Pamiętaj o porządnej rozgrzewce i naprawdę bardzo ostrożnie z ciężarami, bo o kontuzje tutaj wyjątkowo łatwo;/
...
https://www.sfd.pl/szyja_i_kark-t80105.html a tu masz link, w którym chyba jest szczegółowy opis... i inne linki

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz