SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie szyi

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10
Witam, mam problem .. mianowicie długa i cięka szyja. Jednak postanowiłem poszukać i znalazłem bardzo dużo informacji na ten temat, także na tym forum. :) Chodzi mi o kwestie której nigdzie nie znalazłem.

1. Czy regularne ćwiczenie sprawią, że ona sie zmniejszy ? To jest dla mnie najważniejsza kwestia :)(Jeśli są specjalne ćwiczenia to było by najlepiej ) Mam 194 wzrostu i dla mnie to troche dużo, głównie szyja mnie wydłuża ;) Oczywiście ze wzrostem nic nie zrobie ale mój wygląda także się poprawi :)

2.Czy mogę położyć się na krześle z wystającą głową oraz z 2 kg obciążenia? czy to jest bezpieczne :<

W sumie to chodzi głównie o pytaie nr 1 ale chce wykonywać jak najbezpieczniej ćwiczenia .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3449
ad 1. Nie słyszałem o czymś takim jak zmniejszanie długości szyi ćwiczeniami
ad 2. opis "ćwiczenia" niczym z dzienniczka psychopaty ze skłonnościami samobójczymi ;]
A teraz na poważnie-obstawiam, że jesteś bardzo chudy, co przekłada się także na grubość szyi. Także masuj ^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

procentowy uszczerbek na zdrowiu

Następny temat

czy przez odzywke zmniejsza sie nam pracie |

WHEY premium