SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

....::::HMB::::....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
NIe wiecie czy HMB firmy megabol jest dobre??

Chudna ręce,chudnie szyja,brak sterydów mnie zabija!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23096
Wiem ze dobre jest Ultimate Nutrition oraz SNI lub Olimp...
Wiec po co sprawdzac inne (gorszej firmy) ?

...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9851
gorsza firma to nie znaczy ze wszystkie prodokty gorsze ,właśnie hmb megabola jest dobre i tanie !!!To jeden z najlepszych prodoktow tej firmy.

pozdr

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23096
Patriot, probowales ? ja poprostu nie mam zaufania, nawet nie wiem jak wychodzi cenowo, jezeli nie duzo lepiej to pozostalbym i tak przy ULTIMATE lub SNI.

...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9851
jak niebrałeś , niewidziałeś to dlaczego krytykujesz ???
cena jest przystepna .

pozdr

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Cenowo to wcale nie wychodzi teniej - oni mają kapsy po 250mg

lucek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9851
czystego HMB jest 200mg

pozdr

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18809
... a wogole to HMB jest dobre

Doradca - Suplementacja
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Red wiedziałem że jak się ten temat pojawi to coś napiszesz


lucek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 694 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3207
witam firam hmb jest bardzo dobra jej produkty sa dobrej jakosci olimpa mi nawet nei pokazujcie olimp ....

powiem tak kazdy mowi inaczej bo kazda osoba ma inny organizm i i nie zawsze dany produkt moze zadzials dlatego takie rozna zdania o roznych producentach ....

moje zdanie kup sobie tej firmy cos i napewno zadziala ...

Omnadren injection is our protection!
TEo

ice ice baby

TEo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9851
teo a ty skąd sie wziołeś???

pozdr

pozdrawiam

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP KREATYNA 1000 ???

Następny temat

BRAĆ CZY NIE????

Shoty
Polecane artykuły