Siema
powiedzcie czy też odczuwacie "zaje.. wyje.. w kosmos ból mięśni brzucha" przy robieniu a6w, zwykłych brzuszków robie 100+, a przy a6w wysiadam po 6 powtórzeniu ...
powiedzcie czy też odczuwacie "zaje.. wyje.. w kosmos ból mięśni brzucha" przy robieniu a6w, zwykłych brzuszków robie 100+, a przy a6w wysiadam po 6 powtórzeniu ...
Pamiętaj, micha jest najważniejsza !!! >>>Odżywianie<<< :)
Krzysztof Piekarz
Wszystko jest ok
