...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi w środę:
1. number1one____14
2. m.a.r.a_______13
.. YettiBecks____13
Rozstrzygnięcia:
1. Anglia - Chorwacja 2
2. Armenia - Kazachstan 2
3. Azerbejdżan - Belgia 2
4. Białoruś - Holandia 1
5. Cypr - Czechy 2
6. Dania - Islandia 1
7. Gruzja - Litwa 2
8. Hiszpania - Irlandia Płn. 1
9. Izrael - Macedonia 1
10. Malta - Norwegia 2
11. Niemcy - Walia X
12. Portugalia - Finlandia X
13. Rumunia - Albania 1
14. Serbia - Polska X
15. Słowenia - Bułgaria 2
16. Turcja - Bośnia i Hercegowina 1
17. Ukraina - Francja X
18. Węgry - Grecja 2
19. Ekwador - Peru 1
20. Brazylia - Urugwaj 1
...
Początkujący
Szacuny
14
Napisanych postów
5851
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
26811
Tydzień 14
Piątek 23.11.2007 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. NAC Breda - Roda Kerkrade 1
2. Karlsruher SC - Hertha x
3. Górnik Zabrze - Widzew 1
4. Uniao Leiria - Sporting Braga x
5. Ujpest - Debrecen x
Sobota 24.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Newcastle - Liverpool x
2. Middlesbrough - Aston Villa 1
3. Birmingham - Portsmouth 2
4. Rennes - Olympique Lyon 2
5. Caen - Bordeaux x
6. Toulouse - Monaco 2
7. Sevilla - Mallorca 1
8. Murcia - Real Madryt 2
9. Bayern - Wolfsburg 1
10. Eintracht - VfB Stuttgart 1
11. Hannover - Schalke x
12. Polonia Bytom - Legia 2
13. Korona - Zagłębie Lubin 1
14. Cracovia - GKS Bełchatów 1
15. Celtic Glasgow - Aberdeen 1
Niedziela 25.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. West Ham - Tottenham x
2. Fulham - Blackburn x
3. Nice - PSG x
4. Racing Santander - Valencia 2
5. Athletic Bilbao - Deportivo 2
6. Osasuna - Espanyol 1
7. Groningen - Feyenoord 2
8. Hamburger SV - Hansa Rostock 1
9. Nuernberg - Borussia Dortmund 2
10. Zagłębie Sosnowiec - Wisła 2
SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH
...
Początkujący
Szacuny
5
Napisanych postów
200
Wiek
81 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1301
Piątek 23.11.2007 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. NAC Breda - Roda Kerkrade x
2. Karlsruher SC - Hertha x
3. Górnik Zabrze - Widzew 1
4. Uniao Leiria - Sporting Braga 2
5. Ujpest - Debrecen 1
Sobota 24.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Newcastle - Liverpool 2
2. Middlesbrough - Aston Villa x
3. Birmingham - Portsmouth 2
4. Rennes - Olympique Lyon 2
5. Caen - Bordeaux 1
6. Toulouse - Monaco 1
7. Sevilla - Mallorca 1
8. Murcia - Real Madryt 2
9. Bayern - Wolfsburg 1
10. Eintracht - VfB Stuttgart 2
11. Hannover - Schalke 2
12. Polonia Bytom - Legia 2
13. Korona - Zagłębie Lubin 1
14. Cracovia - GKS Bełchatów x
15. Celtic Glasgow - Aberdeen 1
Niedziela 25.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. West Ham - Tottenham 2
2. Fulham - Blackburn 2
3. Nice - PSG x
4. Racing Santander - Valencia 2
5. Athletic Bilbao - Deportivo x
6. Osasuna - Espanyol 1
7. Groningen - Feyenoord 2
8. Hamburger SV - Hansa Rostock 1
9. Nuernberg - Borussia Dortmund x
10. Zagłębie Sosnowiec - Wisła 2
głupie pytanie - głupia odpowiedź
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
87
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1258
Tydzień 14
Piątek 23.11.2007 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. NAC Breda - Roda Kerkrade 1
2. Karlsruher SC - Hertha 2
3. Górnik Zabrze - Widzew x
4. Uniao Leiria - Sporting Braga 2
5. Ujpest - Debrecen 2
Sobota 24.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Newcastle - Liverpool 2
2. Middlesbrough - Aston Villa x
3. Birmingham - Portsmouth 1
4. Rennes - Olympique Lyon 2
5. Caen - Bordeaux 2
6. Toulouse - Monaco x
7. Sevilla - Mallorca 1
8. Murcia - Real Madryt 2
9. Bayern - Wolfsburg 1
10. Eintracht - VfB Stuttgart 2
11. Hannover - Schalke 2
12. Polonia Bytom - Legia 2
13. Korona - Zagłębie Lubin x
14. Cracovia - GKS Bełchatów 2
15. Celtic Glasgow - Aberdeen 1
Niedziela 25.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. West Ham - Tottenham x
2. Fulham - Blackburn 2
3. Nice - PSG 2
4. Racing Santander - Valencia 2
5. Athletic Bilbao - Deportivo 2
6. Osasuna - Espanyol 1
7. Groningen - Feyenoord 2
8. Hamburger SV - Hansa Rostock 1
9. Nuernberg - Borussia Dortmund 2
10. Zagłębie Sosnowiec - Wisła 2
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
910
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
11088
Tydzień 14
Piątek 23.11.2007 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. NAC Breda - Roda Kerkrade 1
2. Karlsruher SC - Hertha 1
3. Górnik Zabrze - Widzew 1
4. Uniao Leiria - Sporting Braga 2
5. Ujpest - Debrecen 1
Sobota 24.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Newcastle - Liverpool x
2. Middlesbrough - Aston Villa 2
3. Birmingham - Portsmouth 2
4. Rennes - Olympique Lyon 2
5. Caen - Bordeaux 2
6. Toulouse - Monaco x
7. Sevilla - Mallorca 1
8. Murcia - Real Madryt 2
9. Bayern - Wolfsburg 1
10. Eintracht - VfB Stuttgart 2
11. Hannover - Schalke x
12. Polonia Bytom - Legia 2
13. Korona - Zagłębie Lubin 1
14. Cracovia - GKS Bełchatów 1
15. Celtic Glasgow - Aberdeen 1
Niedziela 25.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. West Ham - Tottenham 2
2. Fulham - Blackburn 2
3. Nice - PSG x
4. Racing Santander - Valencia 2
5. Athletic Bilbao - Deportivo 1
6. Osasuna - Espanyol 2
7. Groningen - Feyenoord 2
8. Hamburger SV - Hansa Rostock 1
9. Nuernberg - Borussia Dortmund 2
10. Zagłębie Sosnowiec - Wisła 2
...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
6194
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
22325
Tydzień 14
Piątek 23.11.2007 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. NAC Breda - Roda Kerkrade 1
2. Karlsruher SC - Hertha 1
3. Górnik Zabrze - Widzew 1
4. Uniao Leiria - Sporting Braga 2
5. Ujpest - Debrecen 1
...
Ekspert
Szacuny
11149
Napisanych postów
51567
Wiek
31 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
57816
Tydzień 14
Piątek 23.11.2007 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. NAC Breda - Roda Kerkrade x
2. Karlsruher SC - Hertha 1
3. Górnik Zabrze - Widzew 1
4. Uniao Leiria - Sporting Braga x
5. Ujpest - Debrecen x
Sobota 24.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Newcastle - Liverpool 2
2. Middlesbrough - Aston Villa 1
3. Birmingham - Portsmouth x
4. Rennes - Olympique Lyon 2
5. Caen - Bordeaux x
6. Toulouse - Monaco 2
7. Sevilla - Mallorca 1
8. Murcia - Real Madryt 2
9. Bayern - Wolfsburg 1
10. Eintracht - VfB Stuttgart x
11. Hannover - Schalke x
12. Polonia Bytom - Legia 2
13. Korona - Zagłębie Lubin 1
14. Cracovia - GKS Bełchatów 1
15. Celtic Glasgow - Aberdeen 1
Niedziela 25.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. West Ham - Tottenham 2
2. Fulham - Blackburn x
3. Nice - PSG 2
4. Racing Santander - Valencia 2
5. Athletic Bilbao - Deportivo x
6. Osasuna - Espanyol x
7. Groningen - Feyenoord 2
8. Hamburger SV - Hansa Rostock 1
9. Nuernberg - Borussia Dortmund 2
10. Zagłębie Sosnowiec - Wisła 2
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
5444
Wiek
12 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
67816
Tydzień 14
Piątek 23.11.2007 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. NAC Breda - Roda Kerkrade 1
2. Karlsruher SC - Hertha 1
3. Górnik Zabrze - Widzew 1
4. Uniao Leiria - Sporting Braga X
5. Ujpest - Debrecen 1
Sobota 24.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Newcastle - Liverpool 2
2. Middlesbrough - Aston Villa X
3. Birmingham - Portsmouth X
4. Rennes - Olympique Lyon 2
5. Caen - Bordeaux 2
6. Toulouse - Monaco 1
7. Sevilla - Mallorca 1
8. Murcia - Real Madryt 2
9. Bayern - Wolfsburg 1
10. Eintracht - VfB Stuttgart 2
11. Hannover - Schalke 1
12. Polonia Bytom - Legia 2
13. Korona - Zagłębie Lubin 1
14. Cracovia - GKS Bełchatów 1
15. Celtic Glasgow - Aberdeen 1
Niedziela 25.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. West Ham - Tottenham 1
2. Fulham - Blackburn 2
3. Nice - PSG X
4. Racing Santander - Valencia 2
5. Athletic Bilbao - Deportivo X
6. Osasuna - Espanyol 2
7. Groningen - Feyenoord 2
8. Hamburger SV - Hansa Rostock 1
9. Nuernberg - Borussia Dortmund 1
10. Zagłębie Sosnowiec - Wisła 2
...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
12251
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
173963
Tydzień 14
Piątek 23.11.2007 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. NAC Breda - Roda Kerkrade 1
2. Karlsruher SC - Hertha 1
3. Górnik Zabrze - Widzew 1
4. Uniao Leiria - Sporting Braga 2
5. Ujpest - Debrecen 1
Sobota 24.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Newcastle - Liverpool X
2. Middlesbrough - Aston Villa 2
3. Birmingham - Portsmouth 2
4. Rennes - Olympique Lyon 2
5. Caen - Bordeaux 2
6. Toulouse - Monaco X
7. Sevilla - Mallorca 1
8. Murcia - Real Madryt 2
9. Bayern - Wolfsburg 1
10. Eintracht - VfB Stuttgart 2
11. Hannover - Schalke X
12. Polonia Bytom - Legia 2
13. Korona - Zagłębie Lubin 1
14. Cracovia - GKS Bełchatów 1
15. Celtic Glasgow - Aberdeen 1
Pzdr
" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
6460
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
25989
Tydzień 14
Piątek 23.11.2007 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. NAC Breda - Roda Kerkrade 1
2. Karlsruher SC - Hertha 1
3. Górnik Zabrze - Widzew 1
4. Uniao Leiria - Sporting Braga 2
5. Ujpest - Debrecen 1
Sobota 24.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Newcastle - Liverpool 2
2. Middlesbrough - Aston Villa 2
3. Birmingham - Portsmouth 2
4. Rennes - Olympique Lyon 2
5. Caen - Bordeaux 2
6. Toulouse - Monaco 1
7. Sevilla - Mallorca 1
8. Murcia - Real Madryt 2
9. Bayern - Wolfsburg 1
10. Eintracht - VfB Stuttgart 2
11. Hannover - Schalke x
12. Polonia Bytom - Legia 2
13. Korona - Zagłębie Lubin 1
14. Cracovia - GKS Bełchatów x
15. Celtic Glasgow - Aberdeen 1
Niedziela 25.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. West Ham - Tottenham 2
2. Fulham - Blackburn 1
3. Nice - PSG 2
4. Racing Santander - Valencia 2
5. Athletic Bilbao - Deportivo 1
6. Osasuna - Espanyol 2
7. Groningen - Feyenoord 2
8. Hamburger SV - Hansa Rostock 1
9. Nuernberg - Borussia Dortmund 2
10. Zagłębie Sosnowiec - Wisła 2