...
witam. od kilku lat trenuje siatkowkę ale musiałam narazie zrezygnować z treningu gdzyż ból pleców po ćwiczeniach jak i po jakimkolwiek wysiłku był nie do wytrzymania. nawet bez wysiłków mam ataki strasznego bólu w odcinku lędźwiowym. Lekarz stwierdził dyskopatie L5 S2, a na rezonansie wyszły tylko guzki schmorla. Czy ktoś orientuje sie jakie bedzie tego leczenie i czy moge szybko wrócić do gry. z góry dziękuje !! to dla mnie bardzo ważne...a i zapomniałam dodać ,że mam 18 lat
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Tak właściwie to na ten temat książkę można napisać.
A Ty nie masz nawet diagnozy, dużo zależy os tego co powoduje bóle i ew. dyskopatię. No i prawie najważniejsze kto Cię będzie leczył.
A Ty nie masz nawet diagnozy, dużo zależy os tego co powoduje bóle i ew. dyskopatię. No i prawie najważniejsze kto Cię będzie leczył.
...
guzki schmorla moga wskazywac na chorobe scheurmanna-jaka diagnoze postawil ortopeda?
...
dzisiaj inny lekarz powiedział ,ze to nie jest dyskopatia jak sądził poprzedni... ale tak naprawde to on nie wie co mi jest... i nie wie na co mnie leczyc... dostałam ketonal i tramal i mam brać to razem...
...
Szkoda, że nie zaproponowali jeszcze jointa. Idź do fizjoterapeuty specjalizującego się w kręgosłupach, prywatnie. Szczęśliwie nie może on pisać recept, toteż musiał nauczyć się dokładniej diagnozować i skuteczniej leczyć.
...
z dyskopatie i wszystkimi bolami kregoslupa to mam troche doswiadczenia
sam gram w siatkowke
nie wiem czy tak sie zaleca...nie wiem czy to bylo ok i zdrowe
wszystkich moich znajomych ktorzy mieli dyskopatie badz bole kregoslupa/plecow w odc ledzwiowym
wyleczyl kregarz
sam gram w siatkowke
nie wiem czy tak sie zaleca...nie wiem czy to bylo ok i zdrowe
wszystkich moich znajomych ktorzy mieli dyskopatie badz bole kregoslupa/plecow w odc ledzwiowym
wyleczyl kregarz
FITNESS ACADEMY King Square Kraków
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."
...
Co do prostoty leczenia kręgosłupów to niestety nie musisz mi o tym mówić. No chyba, ze masz na myśli tego jointa
.
....
no nie chce brać za przeproszeniem tego gówna [tramalu] bo wiem ze uzależnia i w ogóle... ale nieraz nie da się wytrzymać ;/ Lekarz jak zobaczył ile mam lat powiedział, że chyba pomyliłam lekarzy bo do ortopedy to nie w tym wieku... idiota;/ [nie obrazajac innych lekarzy]musze gdzies indziej sprobowac... może ktoś sie orienruje czy jest jakis dobry lekarz na dolnym śląsku ?
...
uzaleznia?
ja mam w domu zarowna czysty tramal jak i 'zaldiar' (tramal+paracetamol)
nie uzaleznia...
co wiecej - na ten bol nie pomaga :)
ja mam w domu zarowna czysty tramal jak i 'zaldiar' (tramal+paracetamol)
nie uzaleznia...
co wiecej - na ten bol nie pomaga :)
FITNESS ACADEMY King Square Kraków
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."
...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz