...
Początkujący
Szacuny
11
Napisanych postów
8571
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
90813
Tydzień 10
Sobota 27.10.2007 (typujemy do soboty do godz. 15.30)
1. Chelsea - Manchester City 1
2. Reading - Newcastle X
3. Bordeaux - Valenciennes 1
4. Sochaux - Olympique Marsylia 2
5. St. Etienne - Auxerre 2
6. Athletic Bilbao - Betis 1
7. Mallorca - Espanyol 2
8. Hansa Rostock - Karlsruher SC 2
9. Schalke - Werder Brema 1
10. VfB Stuttgart - Leverkusen 1
11. Korona - Grórnik Zabrze 1
12. Widzew - Groclin 1
13. Kilmarnock - Hearts 2
14. Torino - Cagliari 1
15. Napoli - Juventus 2
Niedziela 28.10.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Tottenham - Blackburn 1
2. Liverpool - Arsenal 1
3. PSG - Olympique Lyon 2
4. Saragossa - Villareal 2
5. Sevilla - Valencia 1
6. Borussia Dortmund - Bayern 2
7. Wisła Kraków - Legia 1
8. AC Milan - AS Roma 1
9. Palermo - Inter Mediolan 2
10. Genoa - Fiorentina 2
Shut The f*** Up And Train
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
6460
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
25989
Tydzień 10
Sobota 27.10.2007 (typujemy do soboty do godz. 15.30)
1. Chelsea - Manchester City 1
2. Reading - Newcastle 2
3. Bordeaux - Valenciennes 1
4. Sochaux - Olympique Marsylia X
5. St. Etienne - Auxerre X
6. Athletic Bilbao - Betis 1
7. Mallorca - Espanyol 2
8. Hansa Rostock - Karlsruher SC 2
9. Schalke - Werder Brema 1
10. VfB Stuttgart - Leverkusen 1
11. Korona - Grórnik Zabrze 1
12. Widzew - Groclin X
13. Kilmarnock - Hearts 2
14. Torino - Cagliari 1
15. Napoli - Juventus 2
Niedziela 28.10.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Tottenham - Blackburn 1
2. Liverpool - Arsenal X
3. PSG - Olympique Lyon 2
4. Saragossa - Villareal 2
5. Sevilla - Valencia 1
6. Borussia Dortmund - Bayern 2
7. Wisła Kraków - Legia X
8. AC Milan - AS Roma X
9. Palermo - Inter Mediolan 2
10. Genoa - Fiorentina 2
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
5444
Wiek
12 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
67816
Tydzień 10
Sobota 27.10.2007 (typujemy do soboty do godz. 15.30)
1. Chelsea - Manchester City 1
2. Reading - Newcastle 1
3. Bordeaux - Valenciennes 1
4. Sochaux - Olympique Marsylia X
5. St. Etienne - Auxerre 1
6. Athletic Bilbao - Betis X
7. Mallorca - Espanyol 2
8. Hansa Rostock - Karlsruher SC 2
9. Schalke - Werder Brema X
10. VfB Stuttgart - Leverkusen X
11. Korona - Grórnik Zabrze 1
12. Widzew - Groclin 2
13. Kilmarnock - Hearts 2
14. Torino - Cagliari 1
15. Napoli - Juventus 2
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
915
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3069
Tydzień 10
Sobota 27.10.2007 (typujemy do soboty do godz. 15.30)
1. Chelsea - Manchester City 1
2. Reading - Newcastle 1
3. Bordeaux - Valenciennes 1
4. Sochaux - Olympique Marsylia x
5. St. Etienne - Auxerre 1
6. Athletic Bilbao - Betis 1
7. Mallorca - Espanyol 1
8. Hansa Rostock - Karlsruher SC x
9. Schalke - Werder Brema 1
10. VfB Stuttgart - Leverkusen 1
11. Korona - Grórnik Zabrze 1
12. Widzew - Groclin x
13. Kilmarnock - Hearts 1
14. Torino - Cagliari 1
15. Napoli - Juventus 2
Niedziela 28.10.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Tottenham - Blackburn 1
2. Liverpool - Arsenal 1
3. PSG - Olympique Lyon 2
4. Saragossa - Villareal 1
5. Sevilla - Valencia 1
6. Borussia Dortmund - Bayern 1
7. Wisła Kraków - Legia 1
8. AC Milan - AS Roma 1
9. Palermo - Inter Mediolan 1
10. Genoa - Fiorentina x
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi w piątek:
1. BeeV_________4
.. bodymaker____4
.. cygan132_____4
.. Grubmen______4
.. m.a.r.a______4
Rozstrzygnięcia:
1. Rapid Wiedeń - LASK Linz X
2. Vitesse - Willem II 1
3. Eintracht Frankfurt - Hannover X
4. GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 1
5. Lech - Cracovia 1
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Tydzień 11
Poniedziałek 29.10.2007 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.00)
1. Crystal Palace - Watford
2. Liberec - Slavia Praga
3. Aalborg - Esbjerg
4. Niort - Nantes
5. Naval - Sporting Braga
Wtorek 30.10.2007 (typujemy do wtorku do godz. 19.00)
1. Alemannia Aachen - Bochum
2. Karlsruher SC - Wolfsburg
3. Odra Opole - Zagłębie Lubin
4. Stal Stalowa Wola - Groclin
5. Polonia Warszawa - Korona Kielce
Środa 31.10.2007 (typujemy do środy do godz. 20.00)
1. Almeria - Real Saragossa
2. Betis - Osasuna
3. Recreativo - Racing Santander
4. Valencia - Real Madryt
5. Atletico Madryt - Sevilla
6. Fiorentina - Napoli
7. Palermo - Parma
8. AS Roma - Lazio Rzym
9. Sampdoria - AC Milan
10. Udinese - Torino
Piątek 02.11.2007 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Mouscron - Standard Liege
2. Willem II - Venlo
3. Energie Cottbus - Schalke
4. Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
5. Vasas - Honved Budapeszt
pn1. Anglia - 2 liga
pn2. Czechy - 1 liga
pn3. Dania - 1 liga
pn4. Francja - 2 liga
pn5. Portugalia - 1 liga
wt1-2. Niemcy - Puchar Niemiec
wt3-5. Polska - Puchar Polski
śr1-5. Hiszpania - 1 liga
śr.6-10 Włochy - 1 liga
pt1. Belgia - 1 liga
pt2. Holandia - 1 liga
pt3. Niemcy - 1 liga
pt4. Polska - 1 liga
pt5. Węgry 1 liga
...
Specjalista
Szacuny
74
Napisanych postów
34600
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434089
Tydzień 11
Poniedziałek 29.10.2007 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.00)
1. Crystal Palace - Watford 1
2. Liberec - Slavia Praga 2
3. Aalborg - Esbjerg 1
4. Niort - Nantes 2
5. Naval - Sporting Braga x
Wtorek 30.10.2007 (typujemy do wtorku do godz. 19.00)
1. Alemannia Aachen - Bochum 2
2. Karlsruher SC - Wolfsburg x
3. Odra Opole - Zagłębie Lubin 2
4. Stal Stalowa Wola - Groclin 2
5. Polonia Warszawa - Korona Kielce 1
Środa 31.10.2007 (typujemy do środy do godz. 20.00)
1. Almeria - Real Saragossa 2
2. Betis - Osasuna 2
3. Recreativo - Racing Santander 2
4. Valencia - Real Madryt 2
5. Atletico Madryt - Sevilla 2
6. Fiorentina - Napoli 1
7. Palermo - Parma 1
8. AS Roma - Lazio Rzym 1
9. Sampdoria - AC Milan 2
10. Udinese - Torino 1
Piątek 02.11.2007 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Mouscron - Standard Liege 1
2. Willem II - Venlo 1
3. Energie Cottbus - Schalke 2
4. Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 2
5. Vasas - Honved Budapeszt 1
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
...
Początkujący
Szacuny
13
Napisanych postów
16209
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
131096
Tydzień 11
Poniedziałek 29.10.2007 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.00)
1. Crystal Palace - Watford 1
2. Liberec - Slavia Praga 2
3. Aalborg - Esbjerg 1
4. Niort - Nantes 2
5. Naval - Sporting Braga 2
Wtorek 30.10.2007 (typujemy do wtorku do godz. 19.00)
1. Alemannia Aachen - Bochum X
2. Karlsruher SC - Wolfsburg 1
3. Odra Opole - Zagłębie Lubin 2
4. Stal Stalowa Wola - Groclin 2
5. Polonia Warszawa - Korona Kielce 2
Środa 31.10.2007 (typujemy do środy do godz. 20.00)
1. Almeria - Real Saragossa 2
2. Betis - Osasuna X
3. Recreativo - Racing Santander 2
4. Valencia - Real Madryt 2
5. Atletico Madryt - Sevilla X
6. Fiorentina - Napoli 1
7. Palermo - Parma 1
8. AS Roma - Lazio Rzym 1
9. Sampdoria - AC Milan 2
10. Udinese - Torino 1
Piątek 02.11.2007 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Mouscron - Standard Liege 1
2. Willem II - Venlo 1
3. Energie Cottbus - Schalke 2
4. Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 2
5. Vasas - Honved Budapeszt 1
...
domer
Moderator
Ekspert
Szacuny
6277
Napisanych postów
76061
Wiek
39 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
755000
Tydzień 11
Poniedziałek 29.10.2007 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.00)
1. Crystal Palace - Watford 1
2. Liberec - Slavia Praga 2
3. Aalborg - Esbjerg 1
4. Niort - Nantes 2
5. Naval - Sporting Braga 2
Wtorek 30.10.2007 (typujemy do wtorku do godz. 19.00)
1. Alemannia Aachen - Bochum 2
2. Karlsruher SC - Wolfsburg x
3. Odra Opole - Zagłębie Lubin 2
4. Stal Stalowa Wola - Groclin 2
5. Polonia Warszawa - Korona Kielce 2
Środa 31.10.2007 (typujemy do środy do godz. 20.00)
1. Almeria - Real Saragossa x
2. Betis - Osasuna 2
3. Recreativo - Racing Santander 2
4. Valencia - Real Madryt 2
5. Atletico Madryt - Sevilla 2
6. Fiorentina - Napoli 1
7. Palermo - Parma 1
8. AS Roma - Lazio Rzym 1
9. Sampdoria - AC Milan 2
10. Udinese - Torino 1
Piątek 02.11.2007 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Mouscron - Standard Liege 2
2. Willem II - Venlo 1
3. Energie Cottbus - Schalke 2
4. Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 2
5. Vasas - Honved Budapeszt 1
Moderator działu Odżywianie
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
1290
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
32002
Tydzień 11
Poniedziałek 29.10.2007 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.00)
1. Crystal Palace - Watford 1
2. Liberec - Slavia Praga 2
3. Aalborg - Esbjerg 1
4. Niort - Nantes 2
5. Naval - Sporting Braga 2
Wtorek 30.10.2007 (typujemy do wtorku do godz. 19.00)
1. Alemannia Aachen - Bochum 2
2. Karlsruher SC - Wolfsburg 1
3. Odra Opole - Zagłębie Lubin 2
4. Stal Stalowa Wola - Groclin 2
5. Polonia Warszawa - Korona Kielce 2
Środa 31.10.2007 (typujemy do środy do godz. 20.00)
1. Almeria - Real Saragossa 2
2. Betis - Osasuna X
3. Recreativo - Racing Santander 2
4. Valencia - Real Madryt 2
5. Atletico Madryt - Sevilla X
6. Fiorentina - Napoli 2
7. Palermo - Parma 1
8. AS Roma - Lazio Rzym 1
9. Sampdoria - AC Milan 2
10. Udinese - Torino 1
Piątek 02.11.2007 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Mouscron - Standard Liege 2
2. Willem II - Venlo 1
3. Energie Cottbus - Schalke 2
4. Górnik Zabrze - GKS Bełchatów x
5. Vasas - Honved Budapeszt 1
"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"