siema. Otóż kiedy sie denerwuje, ciesze lub ziewam pojawiają mi sie łzy w oczach i wygląda to na to jakbym płakał, ale rzecz w tym ze wogóle nie płacze tylko pojawiają się samoistnie nie wiadomo z jakiego powodu.
czy moze wiecie jak temy zapopiedz???? i czy tez macie takie sytuacje????
prosze o rady jak sie pozbyc tych łez????
czy moze wiecie jak temy zapopiedz???? i czy tez macie takie sytuacje????
prosze o rady jak sie pozbyc tych łez????

<<<szacunek ludzi ulicy>>>
Krzysztof Piekarz