SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy to będzie dobra dieta?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1810
Witam! Mam zamiar schudnąć, kupiłem sobie spalacze tłuszczu a teraz czas na diete. Czy ta z poradnika Qazara https://www.sfd.pl/Dieta_-_ułóż_sam_a_-t315296.html będzie dobra?

"I'd love to go back to when we played as kids..."

Moja siłownia: http://www.sfd.pl/temat172404/

"I'm not saying I'll change the world,but I guarantee I'll spark the brain that will change the world. So keep your head up. Do what you've gotta do. And then inside of you, I'll be reborn."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 5820 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42644
Ulozona przez Ciebie wedlug wskazowek, po tym jak ja tu wkleisz i dasz do sprawdzenia to jak najbarzdiej

I pametaj w 1-wszej kolejnosci DIETA pozniej dodatki..jak spalacze.

Dieta jest najwazniejsza

Powodzenia, bierz sie za ukladanie i wklej do coeny

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 566
Tak,jak najbardziej możesz kozystac z tego opisu.Policz wszystko jak tam opisane i odejmij 20% zapotrzebowania kalorycznego czyli jesli zapotrzebowanie Ci Wyjdzie na. 1000kcal to odejmujesz 20% z tego czyli zostaje 800kcal.Czyli poźniej odekmij te 200kcal.Pamietaj że jak bedziesz obcinał kcal to powinny to byc weglowodany.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1810
Dzięki Biorę się za układanie z Dziennikiem Vitalmaxa

"I'd love to go back to when we played as kids..."

Moja siłownia: http://www.sfd.pl/temat172404/

"I'm not saying I'll change the world,but I guarantee I'll spark the brain that will change the world. So keep your head up. Do what you've gotta do. And then inside of you, I'll be reborn."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zacząć + problem

Następny temat

Dieta do oceny. Proszę o pomoc

electro
Polecane artykuły