SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy to jest normalne? (intymne)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 0


Witam! Od okresu dojrzewania się zastanawiam czy ze mną wszystko w porządku :-/ Zauważyłem takie dziwne małe białe narośla na grzybie i nie wiem czy to nie jest przypadkiem jakaś choroba? (jak na rysunku) Mam nadzieje że mi pomożecie, bo bardzo mnie to krempuje :-/ Zdaje sie ze na filmach w tym miejscu faceci maja gladka skórę , a ja mam takie białe narośla , w dotuku przypomina to papier ścierny. Problem w tym że wstydze się z czymś takim iśc do lekarza , a co dopiero rozmawiać ze znajomymi. Z góry dzięki za rozwianie moich wątpliwości.


Zmieniony przez - CKLOT w dniu 2007-08-02 04:15:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38252
Sa to grudki perliste pracia - pearly penile papules - Mozesz isc do urologa ale tego raczej niczym nie usuniesz, oprucz zabiegu chirurgicznego.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2312
powinienes pojsc z tym do dermatologa - nie potrzeba skierowania, wystarczy sie zapisac na termin. nie ma co sie krępować - lekarze zajmujący się chorobami skóry i chorobami narządów płciowych widują tysiace penisów rocznie wiec widok twojego nie bedzie wydarzeniem:) nie przejmuj sie tylko idz do lekarza. nie oczekuj pomocy tu na forum bo nikt nie zdiagnozuje twojej przypadlosci i nikt nie bedzie cie tu leczyl-nie warto tego lekceważyć
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31712
muchomor?

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 0
Dzięki za tak szybką odpowiedź! Faktycznie to są grudki perliste pracia. Skoro to tak częsta przypadłość (wedle niektórych stron 10% facetów ma podobne)jakoś łatwiej mi będzie z tym wybrać się do dermatologa :)
Gdybym miał abona rozdałbym sogi, a tak tylko skromne dziękuje:)


P.S
Faktycznie niedaleko mu do muchomora
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tarczyca pytanie

Następny temat

Stres Stres Stres... Cos pomoze?

electro
Polecane artykuły