Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Sprzedam gruszke montowaną do podłogi i sufitu.Niezla zabawa przy jednoczesnym treningu refleksu i siły uderzenia.Kupiłem na allegro kilka miesiecy temu za 64zł.Chciałbym ja sprzedac lub zamienic na cos np. odzywke,hantle itp. itd.
Sprzatam w pokoju a ona lezy juz od 2 miesiecy nieuzywana,gruszka jest dobra mozna na niej cwiczyc bez obaw ze sie cos oberwie.Ma małą wade co jakis czas trzeba podpompowac powietrze-ja pompowalem raz na miesiac,bo przy mocnych uderzeniach te powietrze ze srodka gruszki musi gdzies uciec:) ale niema zadnych dziur ani nic takiego poprosstu prz uderzeniach zwiewa minimalnie z wejscia na pompke.
Zmieniony przez - hatsan w dniu 2007-06-24 09:44:59
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
cena to niewiem jakies 30-40zł.Moge sie zamienic za jakas kreatynke bo w tej cenie nic innego nieznajdzie.Albo za dwa małe gryfy moga byc te z gwintami i bez.Poprostu chce sie zamienic za cos co mi sie przyda a gruszka lezy i zawadza bo teraz pakuje a nie boksuje, w zimie boksowalem:)
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
plakaty bym wziol ale i rekawiczki by sie przydaly...chyba ze dozucisz cos co by sie na silownie moglo mi przydac:)zaproponuj co jeszcze dozucisz do plakatów